Dilencilikte son nokta

dilencilikte-son-noktaBu adam dilencilikte yeni bir sığır açmış. TEM dolaylarında şu yaptığı kepazeliğe tesadüfen bir şahit olsam anasından doğduğuna öyle bir pişman ederim ki hayatının geri kalanını hakkıyla dilencilik yaparak geçirir.

Haber özeti şöyle:
İnsanların duygularını sömüren dilencilerden Süleyman M.?nin TEM otoyolunda uyguladığı yöntem görenleri hayrete düşürüyor. Sırtındaki çuvalla yolda yürüyen Süleyman M., bayılma numarası yaparak kendini bir anda yola bırakıyor. Yanından geçen araçların durup durmayacağını kafasını kaldırarak kontrol eden dilenci, yerde çırpınmaya başlıyor. Yerde kıvranan Süleyman M.’yi gören sürücüler dilenciye yardım ediyor. Kimisi su ile başını yıkıyor kimisi de “Açım, yemek yemedim” diyen dilenciye para veriyor. Yerden kalkan Süleyman M. aynı hareketi defalarca tekrarlıyor. Süleyman M. dilendiği yerleri değiştirmek için de yardım duygularını sömürdüğü sürücülerin araçlarıyla yapıyor. Dilenciye yardım için duran araçların arasında bir itfaiye aracı da dikkatlerden kaçmıyor.


İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. şeyda dedi ki:

  ee caner ama hakkını da yememek gerek dime adamcaızın, yane oskarlık rol yapıyo. belki bi gün sinan çetin keşfeder :D ayy bi de insanların yardım duygularıyla oynamayı dyanlış buluyo mu die soruyolar ayol. adam yanlış bulsa yapar mı dime ? :D am dürüstlüğü de göz yaşartıcı neme lasım :D

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Ya hocam bunlar var ya dayaklık tam dayaklık, alacan iki üç tanesini eşek sudan gelinceye kadar iyi bi benzetecen bak bi daha yapıyorlar mı :)

 3. şeyda dedi ki:

  yoo bunlar acıcık dayaklan akıllanmaass , en iyisi taksim meydanında ayaklarından asıp sallandırıcan,bi böle yalvarcaklar “ben ettim siz etmeyin” die sonraa da bi temiz sopa o zaman tamamdır işleri :D

 4. Huseyin dedi ki:

  Bence dövmeyin, daha gerçek’çi rol yaparlar sonra :D hocam

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.