Yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları [Doğa]

Hayatımda belkide en uzun süre sabit şekilde baktığım yer bilgisayar ekranı. Gezmeyi, yeni yerler görmeyi ve doğa manzaraları izlemeyi çok seviyor olsamda artık işler eskisi gibi değil, yani artık eskiden olduğu gibi alıp başımı istediğim yere gidemiyorum. Haliyle “neden en çok baktığım yerde gitmek istediğim yerler olmasın ki?” gibi tembel ve bir o kadar pratik bir mantıkla olaya yapay bir çözüm ürettim, mutluyum.

Yeni yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları için buraya tıklayın.

Sanki bu dünyadan değilmiş gibi ütopik, doğaüstü görünümlü manzaralar beni hep cezbetmiştir. Bu yanım sayesinde özellikle aramasam da internette dolaşırken rastladığım yüksek çözünürlüklü doğa manzaralarını toplayıp dönüşümlü bir şekilde wallpaper olarak kullanıyorum. Şimdide belki benim gibi bu tür manzaralardan hoşlanan kimseler vardır düşüncesiyle elimdeki duvar kağıtlarını fırsat buldukça paylaşmaya karar verdim, sevaptır.

30 adet yüksek çözünürlüklü ve geniş ekrana (widescreen) uygun duvar kağıdı. Çözünürlükler 1024×768 ile 1920×1440 arasında, umarım beğenirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

13 Yorum

  1. PSiKoMaNYaH

    Güzel derleme olmuş ama keşke birde bunları biraraya getirip rarlasaydınız. Tek tek kaydetmek yordu doğrusu :D Resimler çok güzel. Böyle güzellikler ülkemizde de mevcut. Sizden birde yüksek çözünürlüklü ülkemizden kareler bekliyoruz :D Teşekkürler paylaşım için…

  2. hayaL qözLüm

    Çokk qüzEL olmuŞşş yha baktıkça Bakasım qeLiyor amaa bu resimlerle oynanmış hacıı yha (= (= (= xPE

  3. dodo kuşu

    Bazen bazı resimlere veya görüntülere baktığımda içimde ilginç bir his bırakır.Bilmem sizdede oluyormu (yarı melankoli yarı zevk gibi) 6,7,10,11,12 ve 17 de o hissi hissettim ve hemen attım klasöre.Şuan ki arka planım 11 nolu.Müthiş resimler ve müthiş bir çözünürlük, çok teşekürler !

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir