Dünya çapında insanların canlı canlı yediği hayvanlar

Baştan uyarayım sonra papaz olmayalım: Eğer sağlam bir mideniz yoksa bu videoyu izlemeyin. Valla izlemeyin, ben videoyu yayınlayan kişi olarak izledim ve an itibariyle ulaşabileceğim ilk Çinlinin üzerine atlayıp yüzüne yüzüne kusmak istiyorum, o derece midem kalktı.

Konuyu vejeteryanlığa getirmek niyetinde değilim. Biz istediğimiz kadar inkar edelim, canlıların beslenmek için diğer canlıları yemesi doğanın en temel olaylarından biri. Taygırların üzüm gözlü ceylanları kıtlamaları gibi biz insanlar da keçileri olsun inekleri olsun mangal eyleyip tüketiyor, gıda ediyoruz, eyvallah. Ama be arkadaş, TV’de kanal değiştirirken Neyşınıl Cografik’e denk gelen herkesin bildiği üzere hayvan oğlu hayvan çitalar bile avlarını önce soluk borularına yapışmak suretiyle öldürüyor ondan sonra yiyorlar. Hayvan lan hayvan, çakıl taşı kadar beyni yok, nereden geldim nereye gidiyorum diye sormaya ihtiyaç bile duymayan bir canlı, onun kadar da mı olamıyor bu dingiller?

Kobra yavusu ağızda can çekişirken daha mı tatlı oluyor? Balığı, kurbağayı dalından koparmış gibi daha taze mi hissediyorlar nedir yani? Pislikler.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir