Dünyadan UFO görüntüleri


Kanada


New Mexico / ABD


New Jersey / ABD


Annapolis, Maryland / ABD


Annapolis, Maryland / ABD


Littleton, Colorado / ABD


İrlanda


Atlantic City / ABD


Bulgaristan


Çin


Florida / ABD


Mısır Piramitleri


Porto Riko


İngiltere


Gürcistan


İngiltere


İngiltere


Yeni Zelanda


Madison / ABD


Traverse City, Michigan / ABD


Maui / Hawaii


Greenville, Michigan / ABD


New Brunswick / İngiltere


Santiago / Şili


Melbourne / Avustralya


Richland Missouri / ABD


Kanada


Chicago / ABD


Buenos Aires


Tullahoma Tennessee / ABD


Tullahoma Tennessee / ABD


İngiltere


İngiltere


South Carolina / ABD


South Carolina / ABD


South Carolina / ABD


Tatui / Brezilya


California / ABD


California / ABD

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

14 Yorum

 1. Mehmet Zorba dedi ki:

  Fox Tv’de şifreler diye bir program var çok güzel bir program bu konularla ilgili arkadaşlara tavsiye ederim, geçen programda bu konuyu ele almışlardı.

 2. bymfy dedi ki:

  iyi photoshop yapmışlar :D

 3. CankaTx dedi ki:

  photoshop filan değil :S daha 4 gün önce aşağıya karşı komşuya yemek vermeye gitmiştim tam yukarı çıkacakken kapının önünde birden gözüme yukarıda birşey ilişti turuncumsu çok keskin bi ışık en az 5 KM uzakta yavaş yavaş ilerliyordu. Durmadan izledim bizim evin üzerine geldiği sırada tabi arada en az 1 km yükseklik var birden ışıkları söndü ve siyah üçgen birşey yavaş yavaş dönüyordu biraz daha gitti dağların oraya doğru yavaş yavaş dönen şey . yavaş yavaş dönüyor ama bir uçak kadar hızlıydı dağlara yaklaşmasına 1 km kala bi ışık belirdi. uzun bi çizgi çıktı ve kayboldu.
   
  o gün gece uyuyamadım. babamlarda demişti gördük diye aynı yeri söylediler geçen sene görmüşlerdi burdan kalktı filan diye aynı yerde görünce bende tabi deli oldum :S bana göre UFO ‘ lar var. Babamda video kayıtları bile var ama ben çekemedim. aşağıya indiğimde telefonumu almamıştım. Zaten babamın çektiklerinde de sarı bi ışık görünüyor sadece gece çekilmiş birşey. Helikopter olamaz birden hızlanıp ışık gibi hızla gidemez. Uçak olamaz yerden dümdüz havalanamaz. Bence UFO denen kavram gerçek. Gözümle gördüm ya benim fikrimi kimse değiştiremez.

 4. ilkay mola dedi ki:

  Aslında bu ufo konusu tam manasıyla bizim bildiğimiz gibi olmasada gerçek olabilir gibi geliyor. Kur’anda estauzubillah “ben seni alemlere rahmet için gönderdim” yazıyor. Kaç alem var ki sayabildiğimiz. Diğerleri neler? Acaba  evrende başka bir yaşam olabilir mi? Önceden innmazdım bu ufo mevzuuna hala da inanasım gelmiyor ancak Kur’an da aklımı yukarıdaki ayet sebebiyle karıştırmıyor değil. Neyse öbür tarafta sorarız inşallah.

 5. Aykut Taşkın dedi ki:

  Ben okadr yakından görmedim lakin  hergece yatmadan gökyüzü açıksa  gökyüzünü iyice tararım yıldızlara bakarım, birkaç gün önce yine bir gece pencereden bakıyordum  gökyüzünde bir cisim sabit ışıkta ilerlemekteydi  lakin hızı o yükseklikte gidilebilecek hızın üstündeydi.. bir uçak olduğunu sanmıyorum  bildiğim ve gördüğüm kadarıyla uçaklarda yanıp sönen ışıklar mevcut.. Bunda ise sabit beyaz bir nesneydi hızla ilerlemekteydi, dürbünü almaya gittim odama geldiğimde ise çoktan ortalıktan kaybolmuşttu..
  demem o ki bu ufo gerçeği sanırm var, insan inanmak istemiyor lakin okadar çok video ve fotoğraf mevcutki artık, birde devletler gizli arşivlerini günyüzüne çıkarmaya başladılar,, bilemiyorum  ama bence Ufo diye birşey var arkadaşlar..

 6. bymfy dedi ki:

  Benim yazımı okumuşsunuzdur photoshop dedim.
  ama ; Kur’an da diyorki ALLAH’ın ayetleri gök yüzüne ulaşmadan kıyamet kopmaz.

 7. TurkOsX dedi ki:

  Heh uzay bilimi tam benlik :)
   
  Öncelikle hayatta insan bilimselliğe mi yoksa imkanlaramı veyahutta dine mi önem veriyor bunu çözmeli.
   
  Bilimsellik söz konusuysa UFOların veya uzaylıların olması zor. çünkü uzaylıların yaşam sistemini (solunum vb) bilinmediğinden oluşabilecek yaşam canlılarının herhangi bir olağanüstü bir olayla yaratılmaması gerek. muhtemelen onlarında sıcağa veya soğuğa ihtiyaçları olması lazım. sadece soğukta veya sıcakta yaşıyorlarsa evrendeki soğuk veya sıcak öylesine beterdirki bundan kurtulmayı planlayamazlar, uygulayamazlar… haliyle bilimsellik uzayda yaşamı yok ediyor.
   
  eğer imkanlardan bahsediyorsak uzaylıların teknolojileri bizlerden milyonlarca yıl ilerde olabilir. bu nedenle %50’lik bir oranla uzaylıların olması mümkün.
   
  eğer din önemliyse. ve bu din ilahi dinlerdense genelde evrende başka canlıların yaşadığı bulgusuna varılamaz. şayet bunu araştırırsanızda hiç bir kitapta bulamazsınız. Fakat doğa gereği veya yaşam gereği diyelim dinimiz ilkay arkadaşımızın da dediği gibi çok örtülü mesajlarla doludur. “Göklerin ve yerin sırrı Allah?a aittir” ayetide bunu kısaca özetliyor. Kısacası ortamda bulunduğumuz durumda Din ile ilgili hiç bir uzaylılaya rastlanamaz. Ama bunun gibi konular yoruma açıktır. isteyen istediği şekilde (bilginler tabi) söylediğini başkalara kabul ettirme yada söylemeye çalışabilir. Tabi bende bu düşünceyi kendi fikrimce söylüyorum….

 8. Yunus dedi ki:

  Cin Sûresi, âyet-8-9:
  (Cinler, dediler ki): ?Biz göğe dokunduk, onu kuvvetli bekçiler ve alevlerle dolu bulduk. Doğrusu biz göğün bazı mevkilerinde dinlemek için otururduk. Fakat şimdi her kim dinleyecek olursa kendisini gözetleyen parlak bir alev buluyor.?

 9. Tamam iyi hoş ama kütahya porselenin nadide serilerinden bir parça göremediğim için çok üzüldüm.

 10. Mehmet Zorba dedi ki:

  Türk İnsanın %60’ının başından böyle bir olay geçmiştir diye tahmin ediyorum :)
  nedense benim başıma gelmez böyle şeyler.

 11. zac_i_e dedi ki:

  ben inanmıyom ufolara. delikanlı uzaylı çıkar biz dostuz dünyalı der. ne bunlar böle yangından mal mı kaçırıyolar

 12. FxDev dedi ki:

  Sanki şu son ufo resmini X-Files’ta da gördüm gibi.

 13. Eren dedi ki:

  Alayı fason, yani belli etmişler. birinde hayalet ucak gibi gözüne sokarcasına photoshop yapmıslar

 14. Derin Tunalı dedi ki:

  Arkadaşlar bu olay gerçek olabilir.Kim bilir daha bilmediğimiz,görmediğimiz ne kadar fazla şey vardır.Değil mi?

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.