Dünyanın gelmiş geçmiş en gerizekalı dövüş oyunu

Bir tarafta Street Fighter, Mortal Kombat ve King of Fighters gibi çocukluğumuzun fenomenleri haline gelmiş oyunlar, bir tarafta da bu var. O dönemlerde atari salonlarında kendine yer bulamamış olduğu için ne kadar büyük bir mutluluk duyuyorum anlatamam. Bu gerizekalı oyunu oynarak büyüyen çocukların halini bir düşünsenize.

Yapımcı firmanın aklından tam olarak ne geçiyordu gerçekten çok merak ediyorum. O kadar mühendisin, programcının arasından tek bir aklı başında adam bile çıkıp “beyler biz ne yapıyoruz Allah aşkına?” diyememiş mi ya.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

10 Yorum

 1. Bilgehan dedi ki:

  O ne biçim kıvırmak, ne biçim arka plan fotoğrafları? Gay mi la bunlar :D

 2. zeki dedi ki:

  Oyun yapımcıları cinsiyet tercihi farklı olsa gerek…

 3. ahmettatar dedi ki:

  Caner o değil de eskiden o atari salonlarına gittiysen tutti frutti diye bir oyun vardı hani hatunları soyundurduğumuz onu da bilirsin sen.. Sırf o oyunun yüzünden hâlâ uzakdoğulu kadınlara karşı tarifsiz bir hayranlığım var biliyormusun.. O oyunu pc de oynamak için ne yapabiliriz hiç bir fikrin var mı..??

 4. Pilot Binbaşı Rıza KÜÇÜKDURMAZ dedi ki:

  gayr-ı seksi 

 5. gevv dedi ki:

  @ahmettatar oyunun adı gals panic

  http://www.rom-world.com/file.php?id=23439

  diğer versiyonlar

  http://www.romnation.net/srv/roms/mame/g.html

  yukarıdaki sitelerden mame32 rom indiriyorsun sonra mame32 emülatör indirip roms klasörüne indirdiğin rom dosyalarını olduğu gibi (zipten çıkartmadan) atıyorsun sonrasında emülatörü çalıştırıp oyuna başlıyorsun

  dosyaları indir gerisi için googlede bir sürü anlatım var zaten

 6. ahmettatar dedi ki:

  Burhan çok teşekkür ederim vallahi ne büyük bir hasretle anıyordum o oyunu bilsen bir ara gene bu rom dosyasını bulmuştum ama emülatör bulamamıştım sonra vazgeçmiştim işte uğraşmaktan.. Şimdi bir deneyeyim bakalım oynayabilecekmiyim.. Her oynadığımda şükran larımı sunarım artık sana..

 7. ahmettatar dedi ki:

  işte emülatörü çalıştırıyorum ama emülatörün içindeki oyun listesinde benim indirdiğim rom dosyası yok görünüyor Options tan Directories e girip roms klasörünü seçip refresh yapıyorum search games diyor sonrasında no selection diyor geçen defa da böyle olmuştu doğru emülatörü bulamıyorum..

 8. gevv dedi ki:

  @ahmettatar bende çalışan sistem var tek oyunluk rip yapar gönderirim ama anca yarın olur

 9. gevv dedi ki:

  neyse fazla uzun sürmedi :)

  http://www.mediafire.com/?bba7a9p984bg279

  verdiğim emülatörde 2 tane gals panic rom var normalde siyah ekranı enter ile geçmek lazım ama O-I ya da K harfleri ile geçiyor bayadır kullanmıyordum 5 tuşu ile jeton atılıyor :) 1 ile oyuna başlanıyor tuş ayarlarından istediğin gibi ayarlarsın

  bu arada verdiğim emülatörde çalışmayan rom yok gibi baya sağlamdır :)

 10. ahmettatar dedi ki:

  Burhan Allah tuttuğunu altın etsin kardeşim..:) Bundan sonra sana vefa borcum var ne zaman ne yapmam gerektiğini söyle yeter.. Çok teşekkür ederim tekrar..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.