Dünyanın her yerinde günlük kiralık daireler: Wimdu

Özel daire kiralama konusunda uzmanlaşmış, Avrupa merkezli seçkin bir firma olan Wimdu, dünya çapında ABD, Fransa, Rusya gibi Türkiye’nin de arasında bulunduğu 100’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve kullanıcılarına günlük veya kısa vadeli ev ve oda kiralama konularında 150.000‘den fazla seçenek ile hizmet veriyor. Özellikle sık seyahat eden ve uygun bir bütçe ile tatil yapmayı hedefleyenler için otellere nazaran çok daha makul fiyat imkanları sağlayan Wimdu, her biri gerçek kişiler tarafından tecrübe edilmiş konaklama yerleri ile tatil etkinliklerinin korkutucu masraflar nedeniyle kabusa dönüşme ihtimalini büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

Online kiralamanın her geçen gün pazar payını biraz daha arttırdığı günümüzde, Wimdu sadece ekonomik çözümler arayanlar için değil, lüks tutkunları ve özel tercih sahipleri için de yüzlerce farklı konaklama imkanı sağlıyor. Tatilini bir yatın kaptan köşkünde geçirmek isteyenler veya ahşap bir dağ evinde huzuru arayanlar, Wimdu’nun dünyanın bir çok noktasındaki alternatif kiralık imkanları sayesinde bu hayallerini kolayca gerçeğe dönüştürebiliyorlar.

Wimdu kullanıcılarına ayrıca kazan-kazan ilişkisine dayalı cezbedici bir altyapı sağlıyor. Buna göre seyahat planı yapan kullanıcılar, belirledikleri süre boyunca evlerinin, odalarının veya yaşam alanlarının benzer şekilde diğer kullanıcılar tarafından kiralanmasını sağlayabiliyor, bu sayede hem tatil masraflarını çıkarma hem de yüksek getiri sağlayan kısa vadeli kiralama sayesinde ek gelir elde etme imkanına sahip oluyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. Özgen ŞEReMET dedi ki:

    ejnebi, dilde anlamadım bu siteden ben bişey ama istanbulda 11 avro ya oda veriyorlarmış galiba

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir