Düşlediğiniz yenilikçi çözümler: VitrA banyo koleksiyonları

Doğru stil ve kaliteli malzeme ile dekorasyonda harikalar yaratabilmeniz mümkün. Estetik ve akılcı tasarımları ile banyo dekorasyonuna yenilikçi bir kültür getiren VitrA ise size bu imkanı fazlasıyla sunuyor. Yaşam alanlarınızda kendinize ait hissettiğiniz mekanları gün yüzüne çıkarıyor.

Bir banyodan çok daha ötesi alanlar yaratmak için VitrA banyo dolabı koleksiyonları benzersiz bir ürün yelpazesine sahip. VitrA’nın yaratıcı tasarım anlayışı ve optimum çözüm hedefi farklı ölçeklerdeki banyolarınız için size çok geniş bir tercih alanı sunuyor. Özellikle banyo dekorasyonunun en işlevsel modüllerinden olan banyo dolapları, VitrA tasarım ekibi sayesinde banyolara yeni bir bakış açısı kazandırmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak sunuyor. Artık VitrA banyo dolabı koleksiyonları ile banyo dekorasyonunuzda keyifli mekanlar yaratabilmeniz sizin elinizde.

Küçük Banyolar İçin İlham Veren Dekorasyon Fikirleri

Küçük bir banyoya sahipseniz banyo dolabı, zemin karosu, renk tercihi derken dekorasyon içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Ancak akılcı ve işlevsel çözümleri ile VitrA koleksiyonları imdadınıza yetişebilir. Banyonuzda fonksiyonel bir yalınlık ve beraberinde işlevsel çözümlerin bir arada olmasını istiyorsanız D-Light serisi ile bunu sağlayabilirsiniz. Size banyonuzda akıllı düzenleme alternatifleri sunan D-Light banyo boy dolabı ve estetik banyo dolabı, göz yormayan alanlar dekore etmeniz için tasarlanmış. Minimal tasarımı ve işlevsel çözümleri ile öne çıkan Ecora koleksiyonu ise suya dayanıklı termoform yapısı sayesinde size uzun zaman güvenle kullanabileceğiniz alanlar inşa etmenizi sağlıyor. Geniş ürün gamına sahip Ecora koleksiyonunun her bir ürününü, dekorasyonunuza uygun şekilde rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün. Özellikle beyaz banyo dolabı ve çamaşır sepetli beyaz boy dolabı, banyo dekorasyonunuzda modern bir hava estirebilir. Banyonuzun küçük olması, dekore ederken özgür olamayacağınız anlamına gelmiyor. Dilerseniz VitrA’nın geometrik desenlere sahip karoları ile de banyo konseptinize genişlik katabilmeniz de mümkün.

Şehrin Modern Dokusu Banyoda Hayat Buluyor

VitrA, şehirli insanın çok yönlü estetik anlayışını banyo dekorasyonuna taşıdı. Seramiğin zarafeti, ahşap dokunun doğallığı ve yalın tavrı ile Frame koleksiyonu artık banyonuzda yer alabilir. Koleksiyonun, sınırları zorlayan tasarımlara imza atan VitrA tasarım ekibi, Frame banyo dolabı takımı ile doğayı yaşam alanınıza davet ediyor. Koleksiyonun çanak lavabo ile kullanılan dolabı ile Frame aynalı banyo dolabı banyonuzdaki tüm dağınıklığı toparlayacak kapasitede. Ancak dilerseniz extra bir depolama alanı için koleksiyonun farklı renk ve ebatlardaki aynalı bornoz ünitesini de tercih edebilirsiniz. VitrA’nın hayatı kolaylaştıran ve aynı zamanda fonksiyonel olan bir diğer koleksiyonu ise İntegra. İnsanı yormayan, aksine rahatlatan yalın dekorasyon trendin izini süren koleksiyon, yuvarlak geçişleri ve yumuşak tonları ile size ferah bir banyo ortamı yaratıyor. Özellikle kalabalık ailelerin dağınıklığını saklama konusunda geniş çözümler üreten ahşap banyo dolabı ile içiniz her zaman rahat olacaktır.

Arınma Mekanınız İçin Şık Çözümler VitrA’da

Banyo dekorasyonunda şıklığından taviz vermeyenlerin markası VitrA’nın tasarım ekibi, yuvarlak hatlara sahip, modern ama aynı zamanda şık tasarımı ile Sento koleksiyonunu sizlerle buluşturuyor. Bir banyoda ihtiyaç duyulan tüm modüllerin yer aldığı koleksiyon, aydınlatmalı banyo dolabı ve aydınlatmalı ayna seçeneği ile size arınma mekanınızda estetik bir ışık kaynağı sağlıyor. Saklama alanı için şık çözümlerin hepsini bulabileceğiniz koleksiyon, banyonuzu dağınıklıktan kurtarmak için yeterli alanı size fazlasıyla sağlıyor. VitrA’nın bir diğer şık koleksiyonu olan Equal ise tasarımcı Claudio Bellini tarafından yaratılmış. Cesur bir şıklığın izinin sürüldüğü banyo dolabı koleksiyonu, modüler haldeki üniteleri ile size banyonuza farklı konsept ürünlerini bir arada kullanabilme olanağı da sağlıyor. Metal ayakları, ahşap dokusu ve aydınlatmalı aynaları ile arınma mekanlarınız artık şık çözümlerin merkezi olabilir.

Yaratıcı tasarımları, yenilikçi çözümleri ve üstün kalite anlayışı ile VitrA’yı banyo dekorasyonunuzda tercih etmeye ne dersiniz? VitrA banyo koleksiyonları ile arınma mekanlarınız artık sizi yansıtan detaylarla değerlenecek. En yakın VitrA mağazasına uğramayı ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir