E-Posta şablonları oluşturmanızı sağlayan harika bir online araç

Başkalarını bilmem ancak e-posta şablonları oluşturma konusundan şahsen nefret ederim. E-Posta ile gönerilen HTML içeriklerin her zaman olabildiğince sade olması beklenir. Modern tarayıcılar tarafından kusursuz biçimde yorumlanan şahane bir sayfa hazırlamış olsanız bile bu sayfayı e-posta ile göndermeyi denediğinizde hiç hesaba katmadığınız, tablo hücre boşlukları gibi ufacık bir detay yüzünden istemci üzerinde saçma sapan bir biçimde yorumlandığını görebilirsiniz.

Campaign Monitor isimli e-posta gönderimi konusunda uzmanlaşmış bir firma, hem web geliştiricilerin hem de bu gibi sorunların altından kalkmakta güçlük çeken amatör kullanıcıların işini kolaylaştıracak online bir araç geliştirmiş. Tüm istemciler üzerinde denemedim ancak “You’ll never have to worry about Outlook or Gmail again.” yani “Outlook veya Gmail için bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacak” gibi bir ifadeyle ve tamamen test edildiğini söyleyerek tanıtıyorlar.

E-Posta şablonlarını sorun olmaktan çıkarak bu harika aracı denemek için http://www.campaignmonitor.com/templates/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.