Egonomik baskılı tişört kazanan arkadaşımız belli oldu

Arkadaşlar hatırlayacağınız üzere teey fi tarihinde düzenlediğimiz “Bu resimdeki garipliği bulana Egonomik baskılı tişört hediye edeceğim” başlıklı mini bir yarışmamız vardı. İşin doğrusu ben bu yarışmayı sonuçlandırmayı tamamen unutmuştum. İnsanlık hali işte, kimse de çıkıp “Hacı abi ne oldu bizim yarışmanın sonucu?” diye sormayınca öyle kalmış. Dün sağolsun sevgili Şenol hatırlattı ve yeni bir yarışmanın arefesindeyken kelimenin tam anlamıyla isabet oldu. Gerçi her işte bir hayır vardır derler, ne güzel tam bahar ayları başlarken, havalar ısınmak üzereyken bir arkadaşımıza yerinde bir hediye vermiş olacağız.

Öncelikle anlayışla karşılayacağınızı umduğum bu gecikme için özür diliyor ve tişört kazanan arkadaşımızı alkışlar eşliğinde ilan ediyorum:

tisort-yarismasi-kazananlar

423 numaralı yorumuyla sevgili Ahmet Egonomik baskılı, dilediği renklerde ve ölçüde güzel mi güzel bir tişörtün sahibi oldu. Kendisine konuyla ilgili bir e-posta gönderecek ve şu andan itibaren 1 hafta boyunca dönüş yapmasını bekleyeceğim. Olur da bu süre zarfında iletişim kuramazsak tişört yedek talihlimiz Kaiser‘in olacak.

Sorunun cevabı kabak gibi ortada olduğu üzere pencereye yansıyan hayalet kadının görüntüsüydü. Ancak tüm yanıtları istisnasız olarak doğru kabul ettiğimi ve bu etkinliğe hunharca ilgi gösteren tüm arkadaşlarımıza eşit şans tanıdığımı özellikle belirtmek istiyorum. Yorumlarda şöyle bir göz gezdirecek olursanız aramızda ne kadar esprili arkadaşların olduğunu görebilirsiniz.

Kazanan arkadaşa hediyesini güzel günlerde kullanmasını diliyor, katılım gösteren tüm okurlara içtenlikle teşekkür ediyorum. “Ah ulan bu sefer de olmadı be!” diye hayıflanmaya hiç lüzum yok, çok daha süpersonik bir hediye eşliğinde yeni bir yarışmaya başlayacağız, onun duyurusunu da yine gün içerisinde yapmaya çalışacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Şenol Şengül dedi ki:

  Benim adım da Şenol ise elbet bir gün bu blog’dan bir hediye alırım,durmak yok mücadeleye devam :-)

 2. Kaiser dedi ki:

  ahmetten ses cikmasa bile bana gelmez türkiyede kalmiyorum malesef (:

 3. Şenol Şengül dedi ki:

  Blog’dan hediyemi kazandın? Uzakta olduğun için hediyeni alamıyormusun.? Ahmet’ten ses çıkmazsa,Üzülmene gerek yok. ? Arayın sizin yerinize biz alalım. (ücretsiz) :(
  Ahmet’ten ses çıkmazsa,Kaiser arkadaşım hakkını bana devredermisin? :)

 4. Kaiser dedi ki:

  sakin ol evlat :D

 5. yılmaz tek dedi ki:

  hahaha ilahi caner ya, 10 bin yorum geldi, sen hediye vermeyi unuttun kimse de sormadı :D
  ya biz bu dünyada harbiden tesadüfen yaşıyoruz. ahahah.

  • Caner Öncel dedi ki:

   Ya sen ne diyorsun Yılmaz, düşünsene yeni bir yarışmanın duyurusunu yapıyorum adamın biri çıkıp “Kardeşim sen daha diğer yarışmanın hediyesini vermedin ne yarışması!” dese bildiğin rezil olurdum :) Sağolsun Şenol iyi hatırlattı valla.

 6. Şenol Şengül dedi ki:

  Caner bir hatırlatma daha yapayım,ne olur şu sana yolladığım röpörtaj sorularının cevaplarını yolla :-)

 7. kemal bodur dedi ki:

  bu random generatoru biz kim alcak onu belirlemek için kullanıyorduk. Demekki dünya üzerinde pek çok kullanım alanı varmış.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir