Egonomik baskılı tişört kazanan arkadaşımız belli oldu

Arkadaşlar hatırlayacağınız üzere teey fi tarihinde düzenlediğimiz “Bu resimdeki garipliği bulana Egonomik baskılı tişört hediye edeceğim” başlıklı mini bir yarışmamız vardı. İşin doğrusu ben bu yarışmayı sonuçlandırmayı tamamen unutmuştum. İnsanlık hali işte, kimse de çıkıp “Hacı abi ne oldu bizim yarışmanın sonucu?” diye sormayınca öyle kalmış. Dün sağolsun sevgili Şenol hatırlattı ve yeni bir yarışmanın arefesindeyken kelimenin tam anlamıyla isabet oldu. Gerçi her işte bir hayır vardır derler, ne güzel tam bahar ayları başlarken, havalar ısınmak üzereyken bir arkadaşımıza yerinde bir hediye vermiş olacağız.

Öncelikle anlayışla karşılayacağınızı umduğum bu gecikme için özür diliyor ve tişört kazanan arkadaşımızı alkışlar eşliğinde ilan ediyorum:

tisort-yarismasi-kazananlar

423 numaralı yorumuyla sevgili Ahmet Egonomik baskılı, dilediği renklerde ve ölçüde güzel mi güzel bir tişörtün sahibi oldu. Kendisine konuyla ilgili bir e-posta gönderecek ve şu andan itibaren 1 hafta boyunca dönüş yapmasını bekleyeceğim. Olur da bu süre zarfında iletişim kuramazsak tişört yedek talihlimiz Kaiser‘in olacak.

Sorunun cevabı kabak gibi ortada olduğu üzere pencereye yansıyan hayalet kadının görüntüsüydü. Ancak tüm yanıtları istisnasız olarak doğru kabul ettiğimi ve bu etkinliğe hunharca ilgi gösteren tüm arkadaşlarımıza eşit şans tanıdığımı özellikle belirtmek istiyorum. Yorumlarda şöyle bir göz gezdirecek olursanız aramızda ne kadar esprili arkadaşların olduğunu görebilirsiniz.

Kazanan arkadaşa hediyesini güzel günlerde kullanmasını diliyor, katılım gösteren tüm okurlara içtenlikle teşekkür ediyorum. “Ah ulan bu sefer de olmadı be!” diye hayıflanmaya hiç lüzum yok, çok daha süpersonik bir hediye eşliğinde yeni bir yarışmaya başlayacağız, onun duyurusunu da yine gün içerisinde yapmaya çalışacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir