Egonomik.com 3 yaşında!


Vay be acısıyla tatlısıyla 3 koca yılı devirmişiz de haberimiz yok. Geriye dönüp şöyle bir bakıyorum da “benim de bir blogum olsa, ne güzel yazılar yazsam, şen olsam” dediğim günü dün gibi hatırlıyorum. Zaman gerçekten su gibi akıp geçiyormuş be.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Egonomik; toplam 39 kategori, 1.863 yazı, 9.283 yorum ve 8.007 etiket ile her gün 10.000‘den fazla ziyaretçiye merhaba diyen bir sevgi pıtırcığı haline gelmiş.

5 bini 10 bini bir tarafa da, bu site 3. yaşını görebildiyse bunu vefakar okuyucu kadrosuna borçlu, ilk günden beri takip edenler var. Hadi ben manyağım, erinmeden 1.800 küsür kere “Yayımla” butonuna tıklamışım ama bana bunu yapmam için prim veren, “bakalım bugün ne yazmış” diyen, sitede bir süre hareket göremeyince mail gönderip, hatta arayıp “nerdesin hacı, başına bir iş mi geldi?” diye soran yine onlar. Seviyorum onları, iyiki varlar.

Erdal Abi çay bizeee!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

25 Yorum

 1. forzamad

  sen bişeyler ?Yayımla?maya devam et yeter ki :) [ Bu arada wordpress neyin kafasını yasıyorsa artık]

 2. bymfy

  -happy birthday 
  -happy birthday 
  -happy birthday 
  -Egonomik…..
   Nice yıllar devam eder inş binlerce sayfa eklenir inş… :)

 3. Korhan

  GİRİŞ
  gereklilik, zamanı iyi kullanma gibi kavramları üzerine epeyce düşünürüm. bu konuların zaman zaman zaafım olduğunu da maalesef gördüm. bunu anlayabiliyorum çünkü doğru adım arayışlarından, hiç bir adım atamadığım sık sık oluyor.

  GELİŞME
  yapılan bu işe bakarsak, yani egonomik.com’a, yeni birşeyler gördüğüm de seviniyor ve heyecan duyuyorum. o kadar ki bazen ufkumu genişletiyor, “helal olsun” demekten kendimi alamıyorum. Elbette “kaşıklı katil” gibi “olmasa da olurmuş yahu” dediğim bir çok şey yok değil ama biz insanız ve kaşıklı katil de bizimle beraber her an.. :)

  SONUÇ
  o yüzden yaptığın bu güzel iş için sana ve üç yıldır sana destek olan arkadaşlara teşekkür ederim, hepinize helal olsun.

 4. Korhan

  artı bir yönde otomatik siteden atma özelliği

  işin arasında “bi gireyim şu siteye” deyip girdiğin an, hain fare sen fark etmeden sinsice ilerliyor. ve;”çıkın gidin burdan! döverim seni..” sesi yankılanıyor :D 

  tabi bu konuda zamanla uzmanlaştığında “çıkın gi” “çıkın g” “çıkın” “çık” “çı” “sçç” a kadar ilerlemek mümkün.

  • Caner
   Yazar

   Eheh Korhan yemin ediyorum ortak duyguları paylaşıyoruz. Bazen gecenin dördünde aynı şey benim de başıma geliyor, o sessizlikte nasıl tırsıyorum anlatamam :D

 5. aduygun

  Sürekli takip ettiğim severek okuduğum dopdolu bir blog, hatta blog ötesi birşey bu site. 
  Başarılarınızın devamını dilerim…

 6. TahsinSUNGUR

  Nice yıllara nice bloglara abi :) Ayrıca captcha’da çok güzel bi soru geldi ..
  “Nicolas Sarkozy şerefsiz olduğu kadar  …’nın devlet başkanıdır” helal yani :)

 7. Nurçin

  Egonomik’i takip etmeye ne kadar yeni başlasam da bu blogun adını sık sık duymuştum. Şimdi diyorum ki kendime “Niye daha önceleri takip etmiyordum bu blogu kardeşim ya?”…

 8. PaRSeF

  Ben 2,5 yıldır egonomik.com u her pc yi açtığımda mutlaka yeni birşey paylaşılmış mı diye bakıyorum bakmaya da devam ediyorum. Nice senelere nice bol bol yazılara egolamaya devam …

 9. Muhammet

  caner özellikle şu sarkozy sorusunu aradım “bilemedim ben onu” tuşuna basa basa :D bu nedir allah aşkına :D iyi güldürdün gece gece :D
  http://bit.ly/H0IShS

 10. Emre

  Caner, hiç düşündünmü egonomik nereye kadar gider diye, yada ilerde olası muhtemel evlilik+çocuk+iş+vs vs vs arasında egonomik ne olur diye?

 11. Caner
  Yazar

  @Muhammet Eheh :D

  @Emre valla Allah’ın takdiri tabi ama en az bi 2 seneye kadar (30’a kadar) evlilik düşünmüyorum. Özellikle zaman ayırdığım ve bundan zevk duyduğum yegane şeylerden biri bu site, şimdilik bıraksınlar da biraz oynayayım.

 12. Emre

  Pagerank:4 Alexa Ülke Sırası: 890 Maşallah, Kıskanılası bir başarı valla. Aman nazar değmesin :) Nice yıllara Egonomik.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir