Egonomik’in yeni sloganını bulun 4GB MP4 Player ve WP Kitabı kazanın

Yarışmamız sona ermiştir. Sonuçlar için tıklayın.

Evet sevgili dostlar uzun süredir sitenin sloganı olan “Bir webmasterın yaşam blogu” ifadesini değiştirmeyi düşünüyorum, çünkü o artık sadece bir webmasterın yaşam blogu değil, bu siteyi her gün ziyaret eden, yokluğunda eksikliğini hisseden bir çok insan için farklı anlamlar taşıyor.

Ne var ki slogan bulma konusunda pek başarılı olmadığımı öğrendim, ya da bu tür bir siteye slogan bulmak gerçekten zor işmiş. Egonomik; web tasarım içeriklerinden eğlencelik videolara, gizli örgütlerin tarihçelerinden yarışmalara kadar bir çok farklı konunun konuşulduğu, tartışıldığı bir site haline geldi. Hani biraz zorlasan portal bile olur.

Hal böyleyken dostlar, diyorum ki gelin şu siteye eli ayağı düzgün bir slogan bulalım. İçinde; web tasarım, eğlence, teknoloji, yaşam ve bir tutam da muziplik olsun. Bu özellikleri taşıyan en yaratıcı sloganı bulan arkadaşımıza bir adet 4GB MP4 Player, katılım gösterenlerden iki kişiye de çekilişle Ali Arslan‘ın WordPress Kitabı‘nı hediye edelim.

Sitenin bugüne kadarki en anlamlı yarışmasına katılmak için yapmanız gereken tek şey Facebook sayfamızı beğenmek (aşağıda yer alan “Beğen” butonunu kullanabilirsiniz) ve “bence bu olur” dediğiniz, bu siteye yakışacağını düşündüğünüz sloganı bu yazının yorum bölümüne yazmak.

Kabul edilen en yaratıcı sloganın sahibi onlarca Egonomik severin kalbinde taht kuracak olmanın yanında canavar gibi de bir 4GB’lık MP4 Player sahibi olacak, hem de kargo dahil hiç bir ücret ödemeden. Ayrıca katılım gösterenler arasında yapılacak çekilişle 2 kişi Ali Arslan’ın başvuru kaynağı niteliğindeki WordPress kitabını kazanacak.

Çekiliş hakkınızı arttırmak için blogunuzda bu çekilişten bahsedebilir (bağlantı vererek), aşağıdaki metni Twitter, Facebook, Friendfeed ve Google+ gibi sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz. Her paylaşım size bir çekiliş hakkı daha kazandıracak.

Sosyal mecralarda yaptığınız paylaşımların linklerini bu yazının altına yazacağınız yorumda belirtmeyi unutmayın. Katılım gösteren herkese şimdiden teşekkürler ve bol şanslar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

121 Yorum

 1. Aklıma gelen değişik bir sloganı yazayım dedim. Yakın zamanda paylaşımlarıda yaparım.

  Slogan: “Egonuzu değil webmasterlığınızı tatmin edin.. :)”

 2. Altay Orcin

  “Hayatı size sunan, her gün bakılası platform.”

  (“Her gün bakılası platform” olarak da kullanılabilir aslında, tercih senin.)

 3. “herkes eğlenirken birilerinin çalışması lazım”
  “arpamız fazla geldi ! ”
  “Hiç bizimkini yedinizmi”
  “silahlı bir deli ile asla uğraşma”
  “firavunun gazabı anaların rahmine uzanmışsa musayı firavunun sarayında aramanın zamanı gelmiştir “

 4. Yarışmaya katılmaktan ziyade sizin için birşeyler yapabilirim hissiyatı ile, daha önceden zaten beğenmiş biri olarak, birkaç şey karalayayım Jony Bravo’dan da esinlenerek 😀

  “İnternetin köşe koltuğu” (Evin en sevdiğim kısımlarından biri olduğu için)
  “Bence ikimiz de aynı şeyi sevebiliriz” (Jony Bravo esinlenmesi)
  “Bence ikimiz de BEN’i sevebiliriz.” (Jony Bravo esinlenmesi)
  “Geldim; gördüm; geri döndüm.” (Egonomik’i sevip ikinci defa dönen ve defalarca kez dönecek kullanıcıya ithafen)
  “Hi ha ho! Bloğa bak!” (Jony Bravo esinlenmesi)

  İleriki zamanlarda inşallah aklıma geldikçe düşünüp yazacağım.

 5. ugur guler

  Ego blog – Egosuz bir hayat yok 🙂
  Web dünyasının eşsiz mimarı
  Egonomik – Biraz web tasarım ve ötesi 
  Egonomik – Egosuz mu? Öyle bir blog yok. 

 6. terbiyeyi kontorlu zannedip harcamaya kıyamayan , bireysel gelisiminde ilerleyemeden kuresel degisim nutuklari atip, ‘buralarda asinmaktansa, tasinmak daha iyi olur’ mantigiyla yola cikan, aslinda siradaki sarki armagan edilecek kadar siradan olan bir adamin web sayfası

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir