Egonomik’in yeni sloganını bulun 4GB MP4 Player ve WP Kitabı kazanın

Yarışmamız sona ermiştir. Sonuçlar için tıklayın.

Evet sevgili dostlar uzun süredir sitenin sloganı olan “Bir webmasterın yaşam blogu” ifadesini değiştirmeyi düşünüyorum, çünkü o artık sadece bir webmasterın yaşam blogu değil, bu siteyi her gün ziyaret eden, yokluğunda eksikliğini hisseden bir çok insan için farklı anlamlar taşıyor.

Ne var ki slogan bulma konusunda pek başarılı olmadığımı öğrendim, ya da bu tür bir siteye slogan bulmak gerçekten zor işmiş. Egonomik; web tasarım içeriklerinden eğlencelik videolara, gizli örgütlerin tarihçelerinden yarışmalara kadar bir çok farklı konunun konuşulduğu, tartışıldığı bir site haline geldi. Hani biraz zorlasan portal bile olur.

Hal böyleyken dostlar, diyorum ki gelin şu siteye eli ayağı düzgün bir slogan bulalım. İçinde; web tasarım, eğlence, teknoloji, yaşam ve bir tutam da muziplik olsun. Bu özellikleri taşıyan en yaratıcı sloganı bulan arkadaşımıza bir adet 4GB MP4 Player, katılım gösterenlerden iki kişiye de çekilişle Ali Arslan‘ın WordPress Kitabı‘nı hediye edelim.

Sitenin bugüne kadarki en anlamlı yarışmasına katılmak için yapmanız gereken tek şey Facebook sayfamızı beğenmek (aşağıda yer alan “Beğen” butonunu kullanabilirsiniz) ve “bence bu olur” dediğiniz, bu siteye yakışacağını düşündüğünüz sloganı bu yazının yorum bölümüne yazmak.

Kabul edilen en yaratıcı sloganın sahibi onlarca Egonomik severin kalbinde taht kuracak olmanın yanında canavar gibi de bir 4GB’lık MP4 Player sahibi olacak, hem de kargo dahil hiç bir ücret ödemeden. Ayrıca katılım gösterenler arasında yapılacak çekilişle 2 kişi Ali Arslan’ın başvuru kaynağı niteliğindeki WordPress kitabını kazanacak.

Çekiliş hakkınızı arttırmak için blogunuzda bu çekilişten bahsedebilir (bağlantı vererek), aşağıdaki metni Twitter, Facebook, Friendfeed ve Google+ gibi sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz. Her paylaşım size bir çekiliş hakkı daha kazandıracak.

Sosyal mecralarda yaptığınız paylaşımların linklerini bu yazının altına yazacağınız yorumda belirtmeyi unutmayın. Katılım gösteren herkese şimdiden teşekkürler ve bol şanslar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

121 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir