Egonomik’in yılbaşı çekilişini kaçırmayın, hediyeler Mormani.com’dan!


Blog dünyasının medar-ı iftiharı Egonomik büyük emekler neticesinde hazırlanan hediyeli yılbaşı çekilişini duyurmaktan gurur duyar. Sizleri, düşük fiyatlarıyla parayı “morartan” güzide alışveriş sitesi Mormani.com‘un katkılarıyla düzenlenen çekilişimize katılmaya ve 2011’e şen şakrak biçimde merhaba demeye davet ediyoruz.

Çekilişe tüm Egonomik okurları katılabilir. Yapmanız gereken tek şey http://www.facebook.com/egonomik adresine giderek Facebook sayfamızı beğenmek ve hemen akabinde bu yazının altına çekilişe katılmak istediğinize dair bir yorum yapmak, hepsi bu kadar.

Herkesin sadece tek bir katılım hakkı var fakat eğer bir blog sahibiyseniz şanslısınız, çünkü blogunuzda bu çekilişi duyurup bağlantı adresini bizimle paylaşmanız size ikinci bir katılım hakkı sağlayacak.

Hediyeler

Kazanan talihlimiz aşağıdaki hediyelerden istediğini seçme hakkına sahip olacak.

Çekiliş nasıl yapılacak?

Bu yazının altına yorum yapan kullanıcıların isimleri alt alta listelenecek ve web tabanlı (PHP) bir uygulama tamamen rastgele olarak aralarından 2 tanesini seçecek. Belirlenen bu 2 kişiden ilki asil, ikinci ise yedek talihli olacak, ilk talihliye herhangi bir sebeple ulaşılamadığı takdirde hediye yedek talihlinin olacak. Bu yüzden yorum yaparken size ulaşabileceğimiz bir e-mail adresi kullanmaya dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca kazananın Facebook sayfamızı beğenip beğenmediğinin kontrol edileceğini belirtmeye lüzum yok sanırım :)

Yarışma ne zaman başlıyor?

Hemen şimdi! Şu andan itibaren Facebook sayfamızı beğendikten sonra bu yazının altına yorum yaparak katılım hakkı elde edebilirsiniz. Katılımlar 30 Ocak 2011 tarihinde son bulacak ve kazanan talihli 4 Şubat 2011 tarihinde açıklanacak.

Tüm katılımcılara bol şans dileriz, mutlu yıllar!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

94 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir