Egonomik’ten hediye t-shirt isteyen var mı? (3XL)

Hostinger

Hediye sahibini buldu arkadaşlar. İlgi gösteren herkese teşekkürler.

Evet sevgili okurlar elimde bir adet Tish-o tarafından üretilmiş 30 TL değerinde “egonomik.com” baskılı t-shirt bulunmakta. Hikayesi de şöyle; bir adet Caner uzun süredir dillerden düşmeyen yarışma mevzuu için kazananlara verilecek hediyeleri düşünmektedir. Birden aklına önceki hazır t-shirt hediye edilen yarışma (bkz #1, #2) gelir ve “evet olabilir, yapılabilir! daha önce Tish-o’dan gayet vandırful tişörtler tasarlayıp giymiştim, neden hediye olarak da böyle bir şey vermeyeyim ki?” düşüncesi ışığında vurur tasarımın gözüne, verir siparişini.

Çok geçmeden eline şu aşağıdaki 3XL beden numune ulaşır. Ürün iyidir hoştur ve fakat bir takım sebeplerden ötürü olası bir yarışma neticesinde hediye olarak böyle bir ürün verme fikrinden vazgeçer.

Yine de bu t-shirt Egonomik okurları için tasarlanmıştır ve yine ulaşması gereken yerin pek sevgili okurlardan, 3XL beden giyip kırmızıdan hoşlanan şanslı bir tanesi olması gerektiğine karar verir.

Netice itibariyle tişörtümüz şu andan itibaren bana iletişim bölümünden; ad-soyad, telefon ve adres bilgileriyle birlikte ulaşıp, “Allah belamı versin 3XL giyiyorum, öyle laf olsun diye istemiyorum. Ben de senin gibi adam akıllı işine yarayacak birisine gitmesinden yanayım” cümlesini zikredebilecek birine gitmek üzere poşetinde bekliyor.

3XL ne demektir?
Restoran perdesi demektir. Kalıplı ve piyasada çoğunlukla kendi bedenine uygun ürün bulamayan kimselerin duymaktan en çok hoşlandıkları ifadedir, dolayısıyla eğer bu bedene sahip değilseniz elinize böyle bir ürün geçmesi halinde en fazla odanızın camlarına perde olarak asar, veya annenizin 1 yıllık tozbezi ihtiyacını karşılamış olursunuz.

Beden tablosu:

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

23 Yorum

 1. forzamad

  XL giyiyorum normalde ama genelde bol giydigim için :D bişi diyemem ama 3xl de fazla büyük olur herhalde :D
  XL olsaydı alırdım :D  ++ kıyaşak çekermi eger çekerçe ben alabilirim :D

 2. ErcanSss

  dostum malatya temsilcin olayım bana gönder.
  yalnız siyah varsa iyi olur beşitaşlı adamı bozar bu kırmızı ne öyle yaw. siyahbeyaz gönder harbi giyecem.

 3. Caner
  Yazar

  @Fatih bir dahaki sefere İnşallah :)

   

  @ErcanSss abi 2 kasa kayısı isterim, tam kuru değil ama böyle yaş yaş ishal eden cinsleri var ya onlardan :D Sana tişörtler feda olsun ya ayıpsın ayarlayalım en kısa zamanda :)

 4. fuat

  Şuan xl giyiyorum Caner. Ama emin ol 3 vakte bana lazım olur bu hızla :) Poşetinde kalsın bi dene 3 vakte istiyebilirim :) Güneşe koyda rengi azcık güzelleşsin :)

 5. Caner
  Yazar

  Yahu niye hiç biriniz sevmediniz bu rengi ben anlayamadım. Gerçi ben de nasıl durur diye denemek maksatlı sipariş vermiştim ama güzel be :D Hem ayrıca fuat sen hakkını maskottan yana kullanmışsın zaten :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir