En Kişisel Bilgisayar

bastirgelsin-screenshotBilgisayarım olmadan asla!” diyenlerden misiniz? Eğer öyleyse, hiç korkmayın, yalnız değilsiniz. Şöyle bir etrafınıza bakıverin siz de anlayacaksınız. Artık sadece evlerimizde değil, vapurda, restoranda, uzun yolculuklarda bilgisayarlar hep yanımızda. Dört duvar arasından
çıkıp özgürlüğünü ilan eden sevgili bilgisayarlar, en yakın arkadaşlarımız olma yolunda ilerliyorlar. Malum, sosyal hayata da hızlı bir giriş yapıp, popülerlik grafiklerini hiç hız kesmeden yükseltmeye devam ediyorlar. Hal böyle olunca, bilgisayarlara özel aksesuarlar da gün geçtikçe çeşitliliğini artırıyor. Bunun en estetik ve güzel örnekleri olarak laptop sticker ve notebook sticker çeşitleri oldukça yoğun ilgi görüyor.

En yakın arkadaşımız olma yolunda hızla ilerleyen bilgisayarlar aslında çoktan bu özelliği elde ettiler mi yoksa? Günün büyük bir bölümünü beraber geçirdiğimiz için “robotlar ile içli dışlı olacağımız” fütüristik gelecek senaryoları haklı çıkmaya başlıyor galiba. Yakın arkadaşların birbirini kollamasından yola çıkarsak; bilgisayarlarımıza sahip çıkıp onları koruyup kollamak, ihtiyaçlarını gidermek de asli görevlerimiz arasında yer alıyor haliyle. Teknik bakımları kadar dış görünüşleri de önem arz ediyor tabii. Bu noktada da imdadımıza notebook sticker koleksiyonu ile Bastır Gelsin yetişiyor. Zengin tema seçeneğini uygun fiyat garantisi ile bir araya getiren marka, farklı beğenilerin buluştuğu bir adre olma özelliği taşıyor.

Askeri, uzay ve astronomi, Atatürk, dinsel, doğa ve manzara, ev ve bahçe, eğlenceli, fantazi ve bilim kurgu, fotoğraf, gezi ve seyahat, güzel sözler, haritalar, hayvanlar alemi, hobi dünyası, kültürler ve insan, mimari, sanat, siyah ve beyaz, tarihsel, ulaşım araçları, yiyecek ve içecek, çizgi karakterler, şehirler ve ülkeler temalarının yer aldığı koleksiyon, sunduğu zengin ürün çeşitliliği ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Kişiliğinden izler taşıyan bir bilgisayara sahip olmak, bu sayede daha da kolaylaşıyor.

Kendini daha özel hissetmek isteyen ve “Sadece bende olsun, başkalarıyla pişti olmak istemiyorum” diyerek tavrını kesin çizgilerle belirtenler; istediğiniz bir fotoğrafı, çizimi, ya da görseli e-posta ile göndererek sadece size özel bir laptop stickerına sahip olabilirsiniz.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.