En romantik bisiklet


İlişkiniz rutine doğru mu gidiyor? Bitirmek için kestirme yollara mı ihtiyacınız var? O zaman size sevgilinizle her an, her dakika baş başa kıç kıça gezip birbirinizi limon gibi sıkmanızı kolaylaştıracak ve çok daha kısa sürede ayrılmanızı sağlayacak mucizevi aletten bahsedelim: romantik bisiklet! Eğer bir romantik bisikletiniz varsa ilişkinizin ömrü 3 haftadan uzun olamaz, bol şans! Daha kısa vadede çözümler için bkz. “sevgiliyle her dakika telefonda konuşma eylemi“.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. Fikret dedi ki:

  Yazının başlığını gördüğümde, gerçek bir romantik yazı yazdığını düşündüm ve aklımdan senin düşüncen olan:
  “sevgilinizle her an, her dakika baş başa kıç kıça gezip birbirinizi limon gibi sıkmanızı kolaylaştıracak ve çok daha kısa sürede ayrılmanızı sağlayacak mucizevi alet”
  cümlesini geçirirken, yazıyı okumak için açtım. Ve seninde böyle düşündüğünü gördüm.
  Gerçekten artık işin b.kunu çıkarmışlar. İnsan artık kendinden çok sevgilisiyle olunca, işin vıcığı çıkıyor. Midem bulanıyor böyle durumları görünce. Vıcık Vıcık bir durum… İnsan biraz kendine gelsin yahu! Bu ne her saniye sevgiliyle konuşmak….

 2. Caner Öncel dedi ki:

  İşte Egonomik okurları alınlarının çatından öpülesi kimselerdir diye boşuna demiyoruz :D

 3. Mahmut Yaşar dedi ki:

  @Fikret kesinlikle size katılıyorum :) Sevgilisiyle en çok beraber olan millet bizizdir eminim ama evlendikten sonra en çok onlardan uzak kalan kişiler de yine Türklerdir bence :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir