Eskireklamlar.com sitesini ve sosyal medya hesaplarını satıyorum

Duyduk duymadık demeyin, mercimekli köfte yemeyin. Bundan teey üç vakit kadar önce binbir hevesle açtığım ve fakat asla tam anlamıyla üzerine eğilemediğim Eskireklamlar.com sitemi satıyorum. Siteyi yayına alırken güzel planlarım vardı ancak zamanla Taxi 2 filmindeki güzel kızın general babasının o sözüne hak verdim: “Bazen birden fazla şey yapmak hiçbirini tam olarak yapamamak demektir“. Şimdi tüm enerjimi yeni Egonomik’e kanalize etmek ve dikkatimi dağıtan şeylerden kurtulmak istiyorum. “Lan şu site de öyle kaldı ha” diye düşünmeyeceğim, kafam rahat edecek.

Eski Reklamlar, değerini gerçekten anlayabilecek birinin elinde süper bir cevhere dönüşebilecek potansiyele sahip. Ekşi Sözlükte hakkında “Geçmiş Gazete’nin videolusu” türü yorumlar yapıldığına şahit olmuştum. Bilgisayar dergileri ve çeşitli bloglar tarafından da övgüler eşliğinde tanıtılmıştı. Hani satacağım malı övmek için söylemiyorum ama vakti olan biri için gerçekten güzel bir proje haline gelebileceğine inanıyorum.

Alan adını, halihazırda yayında olan web sitesini ve twitter.com/eskireklamlar, youtube.com/eskireklamlar sosyal medya hesaplarını (ki uzun süredir atıl durumda olmasına rağmen sürekli “Şu kişi kanalınıza abone oldu” bildirimleri gelmeye devam ediyor) satın alacak olan arkadaşa devredecek, hayrını görmesini temenni edeceğim. Ücret olarak da aklımdan 1.750 TL gibi bir rakam geçiyor, bir yerde sadece domain için para istediğimi düşünebilirsiniz ki bence böyle jenerik bir domain için son derece uygun bir fiyat. Google’da da ilgili aramalarda hep tepelerde zaten, kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

Hadi bakalım daha elimde ne doktorların, ne mühendislerin istediği isinuzmani.com gibi domainler var, bu siteyi elden çıkaralım da sıra onlara gelsin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. Nihat Turan dedi ki:

    Caner Bey iletişim formu üzerinden bir mesaj gönderdim müsait olduğunuzda görüşelim.

  2. mehmet dedi ki:

    Güzel siteydi aslında, İnsAllah bundan sonrada aynı kalitede devam eder.

  3. Ahmet Ensar Günel dedi ki:

    Satılmadıysa dönüş yaparmısınız

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.