Eurovision 2012 şarkımız: Can Bonomo – Love Me Back

Seneye TRT ile bu Eurovision mevzusunu ciddi biçimde görüşmeyi düşünüyorum, “bırakın abi beceremiyorsunuz işte” diyeceğim. Hatta yemişim TRT’yi, Eurovision’a başvurup “bu ülkeyi bizzat ben temsil edecem arkadaş, hani nerde mikrofon nerde?” diyeceğim.

Yurovizyonu önemsemediğini söyleyen her Türk yalan söyler. Son zamanlarda iyice moda oldu “o da neymiş canım dandikten bi yarışma, hem hep siyasi oyunlar oyunlar” diyoruz ama hepimiz içten içe sonucu merak ediyoruz, Türk’üz ulan kendimizi kandırmayalım işte.

Sana gelince Can Bonomo, evladım suç sende değil, suç senin gibi kahvaltıda çok güzel dinlenecek şarkılar yapan bir adamı uluslararası şarkı yarışmasına uygun görenlerde. Yeminle söylüyorum şöyle güneşli bir pazar öğleden öncesi kahvaltımı yaparken radyoda bu şarkıya denk gelsem kanalı değiştirmem, ama şarkı “o şarkı” değil iki gözüm.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

16 Yorum

 1. yusuf dedi ki:

  Bana güzel geldi. Çok abartı bir güzelliği yok; ama dinlenebilecek durumda :) Diğer rakiplere baktım da onların yanında çok iyi. Ben Adele’i merak ediyorum.

 2. Korhan dedi ki:

  arada ‘haydeee’ diyerek, yazar türk olduğumuzu anlatmaya çalışmış.. bizim de değerlerimiz var diyerek fikir felci geçirmiş adeta!

 3. Kaan dedi ki:

  Değil abi değil şarkı harbiden “o” şarkı değil.

 4. kerem dedi ki:

  Bence çok iyi zaten eurovision resmi sitesinde şimdiden 5 saatlik zaman diliminde en çok beğenilen seçilmiş.

  ayrıca anadolu kültür müziği ile harmanlamış sağlam bir tarz’da olmuş

  kişisel fikrim bence yerli yabancı müzik tarafında farklı bir yer edinecek

 5. kadir dedi ki:

  Tınısı güzel tınısı… Müziği gerçekten güzelde, neden ingilizce ? Bu müziğe türkçe daha bir güzel olurdu. Tarzım farklı demeyi biliyosun gardaş. Türkçe söyliyeydinde bizde göreydik farkını… Bu arada Caner valla ben yurovizyonu zerre kadar iplemiyorum. Hasta olmuş olmayayım. Bu arada İki tekerlekli motorsuz taşıta, iki tekerlekli motorsuz taşıt denir ama olmadı bozuldu herhalde :D

 6. Caner Öncel dedi ki:

  Kadir seni ve düşünce biçimini seviyorum Kadir :)

 7. kadir dedi ki:

  Allah razı olsun Caner başgan bizde seni ve içtenliğini seviyoruz. :)

 8. kadirrrrr dedi ki:

  Şekillere, ışıklandırmalara dikkat etmeli. İlluminati yine işin içinden çıkabilir :)

 9. Murat Verdigil dedi ki:

  Ben bu Bonomo’nun adının yurovizyona seçildiğinde duydum desem çok mu belli etmiş olurum cahilliğimi ? Ah Serap Erener Ahh. Gözünün çapağını yağına bandırayım.

 10. Çetin dedi ki:

  Türkiye’yi ingilizce ile temsil edip te zukkum kadar ingilizce bilmeyen denyolara, Anadolu Anadolu deyip te amerikan(cık) özentisi olanlara, bir de bu adamı suluvizyona tercih eden adamlara çok fena ayar oluyorum hoca! (yinede müzik hoşuma gitmedi desem yalan olur :D)

 11. Ali Ozan dedi ki:

  Peter Pan terk…

 12. Mahmut Yaşar dedi ki:

  Trt hiç duyulmadık bir sanatçıyı günün birinde zart diye eurovisiona çıkartıyor sonra bu adam tutup kanal kanal şov programlarında gezerek gününü gün ediyor ana bi bakıyoruz bigün tvden inmeyen sayın bonomo (ibranice iyi adam) hemencecik bir şarkı yazabilmiş ve gösteri bile hazırlayabilmiş ve daha şubat ayındayız adaylığı açıklanalı kaç ay oldu onu bile söylemicem. Sen inanmayabilirsin ama ben bu bonomo denen lavuğun siyonist ilişkisi olduğundan ciddi manada şüpheleniyorum Caner :) Bir insanın anne veya babasından biri yahudiyse yemin ediyorum hayata 1-0 önde başlıyor :)

  http://www.haberturk.com/polemik/haber/718828-eurovisionda-illuminati-iddiasi-video

 13. Yigit dedi ki:

  Sarkiyi ilk dinledigimde TV’ye sirtim donuktu.. ve o da ne dedim bu saatte Sunger BOB mu yayinlaniyor !

 14. mahmut dedi ki:

  Herkesin zevkleri ayrıdır ama kendi adıma ben şarkıyı gerçekten çok beğendim. Tanınmayan birinin bu yarışmaya katılmasınıda destekliyorum. Bu kadar önyargılı yaklaşmayalım bence. Umarım başarılı olur.

 15. Yigit dedi ki:

  Ya siz neyin kafasini yasiyorsunuz anlamiyorum… Orasi eurovision. Eurovision’un ne demek oldugunu bilmeyen varsa go google!
  3. siniftaki cocuklari Yerli mali haftasinda caldiklari sarkidan ne fark var ?
  Cool olim diye de 2 hoplayip zipliyor allahin ergeni adinada sarkiya ozgu dans diyor..

  YAAAAAAAAAAAAAAAAA Bİ GİT KARDESİM

 16. Korhan dedi ki:

  bana bir gaz verin
  alırım, çalarım, eurovisiona çıkarım.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir