Eve iş getirmenin en keyifli hali: Monster Mobil Workstation

Hayatınızı kolaylaştıran ev aletlerinden yaşadığınız eve, televizyonlarda izlediğiniz reklamlardan çocuğunuza izlettiğiniz animasyon filmlere kadar pek çok ürün, iş istasyonlarının yüksek hesaplama gücüyle ortaya çıkıyor. Türkiye’de oyuncu bilgisayarlarıyla tanınan Monster, geliştirdiği workstation laptop konseptiyle iş dünyasına da güçlü çözümler sunuyor.

Gelişen teknolojiyle birlikte eğlence için kullanılan bilgisayarlar, tasarım ve simülasyon temelli programların yaygınlaşmasına paralel olarak iş dünyasının da vazgeçilmezi haline geldiler. Bu tarz uygulamaların efektif kullanılabilmesi için yüksek işlem gücüne ihtiyaç vardır. Evlerinizde kullandığınız sıradan bilgisayarların altından kalkamayacağı yoğunlukta olan bu işlem gücü, iş istasyonu olarak isimlendirilen ve donanım yapıları normal bilgisayarlara nazaran hayli farklı olan özel sistemler tarafından karşılanır.

İş Yerine Bağımlı Olmadan Tasarlayın

Mimari, 3D animasyon, 3D modelleme, ürün tasarımı gibi render ve simülasyon bazlı uygulamaları kullanan kitleye hitap eden iş istasyonları, daha çok iş yerlerinde bulunan merkezi bilgisayarlar olarak kabul gördü. İş yerlerinin çalışma modellerindeki farklılaşma, üzerinde çalışılan projeye evde devam etme ihtiyacı gibi güncel ve iş hayatı için büyük önem arz eden durumlardan yola çıkan üst düzey dizüstü bilgisayar üreticilerinden Monster, mobil workstation kavramını hayata geçirdi. Böylelikle 3ds Max, Revit, Solidworks, Catia gibi tasarım, modelleme ve simülasyon programlarını evde de kullanabilmenizin önü açılmış oldu. İş yerinizdeki güçlü bilgisayarlardan herhangi bir şekilde eksiği olmayan bu dizüstü bilgisayarlar aracılığıyla, projenizi sürekli takip edip ve geliştirebilirsiniz. Bulunduğunuz yer değişse bile projeleriniz ve güçlü mobil iş istasyonunuz yanınızda olduğu için çalışma akışınızda herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Yeni İş Arkadaşınız Monster Mobil Workstation

İş yerindeki hantal, kasa yapılı iş istasyonu yerine dizüstü workstation konseptinde ürünleri sizlere sunan Monster, Markut serisi dizüstü iş istasyonu çözümleriyle mobilitenin sağladığı esnekliği, güçlü donanım altyapısıyla birleştirerek size çalışma serbestisi sağlıyor. Intel’in yeni nesil Skylake mimarili işlemcilerine ve NVIDIA’nın iş dünyasında efsane haline gelen Quadro grafik işlemcilerine sahip mobil iş istasyonu modelleri; yüksek boyutlu bellekleri, RAID 0/1 modunda çalışabilen sabit diskleri ve sizi çalışma hızı konusunda zirveye taşıyacak olan SSD yapılandırmasıyla, iş akışınızı en iyi şekilde kontrol etmenizi sağlayacak. Yalnızca iş amaçlı değil, eğlence amaçlı da kullanabileceğiniz Monster Markut serisi mobil Workstation bilgisayarlar üzerinde kristal berraklığında sesler duymanızı sağlayacak Creative Sound Blaster X-Fi ses kartıyla birlikte Onkyo’nun hoparlör ve subwoofer çözümleri de yer alır. Microsoft’un Windows 10 işletim sistemine sahip olan dizüstü bilgisayarlar, hem çalışma saatlerinizde, hem de günlük kullanımınızda en iyi arkadaşınız haline gelecek.

Siz de kendinize veya iş yerinize uygun Monster Markut serisi dizüstü workstation bilgisayar modellerinden birini seçerek çalışmalarınızda hız kazanın, rakiplerinizle aranızdaki farkı arttırın.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir