EXARadyo – Yeni nesil radyo oynatıcı


EXARadyo her şeyden önce Türk yazılım sektörünün istediğinde hem şık hem de işlevsel programlar üretebileceğinin açık bir kanıtı. Eğer bilgisayarınızda çalışırken radyo dinlemekten hoşlanıyorsanız ve her radyo kanalı için ayrı ayrı sitelerini ziyaret etmekten sıkıldıysanız, en sevdiğiniz radyo kanallarını bir araya toplamanıza olanak sağlayan bu program tam da size göre. EXARadyo aracılığıyla yerli ve yabancı radyo istasyonlarına (hatta mahalli istasyonlara bile) sanki bilgisayarınızdan dinliyormuşsunuz gibi ulaşabiliyor ve dilediğiniz zaman yeni istasyonlar ekleyip çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca programın en güzel taraflarından biri de yüksek ses kalitesi vaad ediyor olması.

MSN desteği, RDS okuyabilme, dil desteği, tema desteği (tema desteğiyle programa Winamp veya AIMP görünümü kazandırabiliyorsunuz) ve göz alıcı varsayılan arayüz gibi özellikleri sayesinde EXARadyo bizden tam puan alıyor. Programın arkasındaki isim olan EXA Bilişim’in ellerine sağlık diyoruz.

EXARadyo hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.exaradyo.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. HOTCHE dedi ki:

  Canerim Harikasın valla böyle bişeye o kadar çok ihtiyacım vardıki anlatamam.. :)) SAyende PC’m sessizlikten kurtuldu :)

 2. Caner Öncel dedi ki:

  İşini gördüyse ne ala Hatcecan :)

 3. Gokhan dedi ki:

  indirdim ve kullanıyorum 10 numara b paylaşım olmuş :) elinize sağlık

 4. TazZ dedi ki:

  Bu program bir casus yazılım olabilir mi Caner ?

 5. RhPolitik dedi ki:

  “programın en güzel taraflarından biri de yüksek ses kalitesi vaad ediyor olması” ne yani, şimdi radyo yayın kalitesini arttırırdığını mı iddia ediyorlar :) Yayın çıkışı kaç kpbs ise size sunacağı maksimum yayın da ancak o kalitede olacaktır. Janjanlı tanımlamaları seviyoruz :)

 6. EXARadyo dedi ki:

  @RhPolitik EXARadyo programına yeni radyoları eklerken, radyo yayıncılarının yüksek kalitede yayın yaptıkları sunucu adreslerini tercih ediyoruz. Bu sebeple radyo listemiz içersindeyüksek kaliteli radyo yayınları gün geçtikçe artıyor ve genel toplamda daha yüksek ses kalitesi vaad ediyoruz.

  Not: Bağzı radyo yayıncıları anlık dinleyici sayıları düşük sunucular kullandıkları için sorunlar oluşabiliyor veya aşırı dinleyici sebebi ile ilgili sunucuları yetersiz kalıyor ve programda “Servis Yok !!” uyarısı oluşuyor.

  ilginiz için teşekkür ederiz.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir