EXARadyo – Yeni nesil radyo oynatıcı


EXARadyo her şeyden önce Türk yazılım sektörünün istediğinde hem şık hem de işlevsel programlar üretebileceğinin açık bir kanıtı. Eğer bilgisayarınızda çalışırken radyo dinlemekten hoşlanıyorsanız ve her radyo kanalı için ayrı ayrı sitelerini ziyaret etmekten sıkıldıysanız, en sevdiğiniz radyo kanallarını bir araya toplamanıza olanak sağlayan bu program tam da size göre. EXARadyo aracılığıyla yerli ve yabancı radyo istasyonlarına (hatta mahalli istasyonlara bile) sanki bilgisayarınızdan dinliyormuşsunuz gibi ulaşabiliyor ve dilediğiniz zaman yeni istasyonlar ekleyip çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca programın en güzel taraflarından biri de yüksek ses kalitesi vaad ediyor olması.

MSN desteği, RDS okuyabilme, dil desteği, tema desteği (tema desteğiyle programa Winamp veya AIMP görünümü kazandırabiliyorsunuz) ve göz alıcı varsayılan arayüz gibi özellikleri sayesinde EXARadyo bizden tam puan alıyor. Programın arkasındaki isim olan EXA Bilişim’in ellerine sağlık diyoruz.

EXARadyo hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.exaradyo.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir