Far Cry 3 gerçek olsaydı: Harika bir oyun içi video

Son zamanlarda Far Cry 3‘e fena halde sarmış bulunmaktayım. Öyle oyuncu bir kişilik olduğum söylenemez, zaten 24 saatlik günün her dakikasında mutlaka bir şeylerle meşgul olduğum için oyun oynamaya genellikle çok az vakit ayırabiliyorum. Oyunlar hakkında “Şu oyunun först pörsın şutır olması şey değil de delüks vörşında şey olmasaydı” gibi teknik terimler kullanamam ama iyisinden de anlarım yani. Far Cry 3 kesinlikle süper bir oyun, özellikle hikaye modu single player seven biri olarak uzun zamandır bir oyundan bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum.

Fan yapımı bu videoyu da çok beğendim. Amatör mamatör ama adamlar oyuna dair hemen hemen tüm detayları yansıtmayı başarmışlar. Gerçi izlediği filmlerde sürekli hata arayan ruh hastası bir kişilik olarak 1:45’te çimler üzerinde kameranın gölgesini yakaladım ama o kadar da olur artık.

Videoyu izledikten sonra “Nasıl yapmışlar ki la bunu?” diye merak edip kamera arkasını görmek isterseniz şu videoya göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. Atakan dedi ki:

  Far Cry 3 gerçekten müthiş bir oyun. Oyna oyna bitmiyor.
  Birçok görevde “sanırım bu sefer oyunun sonuna geldik” diyorsunuz ama yanılıyoruz, bitmemiş. Her görev ve oyun, müthiş.

 2. Mert dedi ki:

  evet oyunu bitirip yan görevleride yapıp bir süre sonraya kadar baya oynadım.şu an crysis 3 ü indiriyorum

 3. Kamil dedi ki:

  Buna benzer Experience ismindeki Live Action serisi için (Türkçe altyazılı) bir liste yapmıştım, öneririm; http://www.youtube.com/playlist?list=PL1omd-axDmBTfbrkpQvnNHg2P5FUEx207

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir