Farklılık arayanlar için Bidolubaski.com’dan kapı askısı el ilanı

Üstün kalitede baskı ürünlerine internetten sipariş vererek en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan bidolubaski.com, 12 kişilik müşteri destek ekibi ve telefon, e-mail ve chat uygulaması aracılığıyla ihtiyacınız olan her an destek verebiliyor.

Bidolubaski.com’un Yeni Nesil Matbaacılık Anlayışının Avantajları

  • İş ortaklığı sistemi sayesinde size özel müşteri temsilcisi ile matbaa işlerinizi kolayca yürütebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Organize matbaa üretim sistemi sayesinde kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
  • İşyerinizin büyüklüğü ne olursa olsun hem kurumsal hem de promosyonel kağıt ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı matbaa hizmeti alabilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu websitesi ve altyapısı ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda anında canlı yardım alabilirsiniz.
  • Ürün fiyatlarına her zaman şeffaf olarak bidolubaski.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Sorunsuz temin ve sevkiyat süreçleri sayesinde, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

Bidolubaski.com’dan Kapı Askısı El İlanı

El ilanı, eskiden beri tanıtım aracı olarak kullanılan materyallerden biridir. Sokakta yürürken elinize tutuşturulan, evinizin önüne bırakılan el ilanlarına hemen hemen her gün denk gelirsiniz. Hayatımızda en sık karşılaştığımız baskı ürünlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

El ilanı bastırırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

El ilanının amacı tanıtımdır ve tanıtımı yapmak için ilgi çekmek gerekir. İlgi çekmek için ise, iyi bir tasarım ve çarpıcı kelimelere ihtiyaç duyulur. Kelimenin öncesinde tasarım, yani görsellik göze çarpar. İyi bir tasarımı olmayan el ilanlarına, dünyanın en güzel şiirleri yazılsa dahi okunmaz. Bu yüzden tasarıma özen göstermeniz gerekmektedir.

Tasarım ve metnin iyi olması da, her şeyin tamam olduğu anlamına gelmez. Sonraki safhada bu başarıyı, baskı kalitesiyle yansıtmak vardır. Online organize matbaa Bidolubaskı ile hazırladığınız el ilanı tasarımlarını, en kaliteli şekilde baskı haline getirebilirsiniz. Üstelik vaktinizi ve emeğinizi gereğinden fazla harcamadan bunu halledebilirsiniz.

Bidolubaski.com ile çalışmak için ihtiyacınız olan tek şey bilgisayarınızdır. Hazırladığınız el ilanı tasarımını sipariş aşamasında siteye yükleyerek bizlere iletip baskı olarak geri alabilirsiniz. En iyi sonucu elde etmek için de, ekibimize istediğiniz konuda sorular sorup destek alabilirsiniz.

Tasarım farklılığını, model farklılığıyla da desteklemek isteyenler için klasik el ilanı baskı modellerinden de fazlası vardır. Bu farklılığı yansıtmak için yeni akım, kapı askısı el ilanı modelleridir.

Kapı askısı el ilanı modeli nedir?

Genellikle otellerde kullanılan ve üzerinde çift taralı ibareler olan uyarı ilanlarıdır. Bir tarafında, “lütfen rahatsız etmeyiniz” yazarken; diğer tarafında, “lütfen temizleyiniz” ibaresi bulunmaktadır ve odaların kapılarına asılır.

İşte, bu model el ilanını otel dışında da kullanmak mümkündür Hatta otellerde görmeye aşina olunduğu için bambaşka bir alanda karşımıza çıkması daha dikkat çekici gelecektir. Dikkat çekmesi, kişinin el ilanını almasını sağlayacaktır. Sonrası da, sizin ilan üzerinde hazırladığınız tasarım ile metnin görevidir. Eğer onlar da başarılı olurlarsa, müşteriniz size ulaşacaktır.
Doğru seçim ve doğru tasarımlar, sizi başarıya götürür. Bidolubaskı ile başarınızın baskı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.