Film izleme keyfimi kaçıran hoparlörler


Bir süredir şöyle ağız tadıyla kendime zaman ayırıp film izlemek için plan yapıyorum. Üç beş tane güzel film buldum, çekirdeğimi cipsimi stokladım ve kendimi bugüne hazırladım. Sırf bu amaçla gittim Creative’in orta halli masaüstü hoparlörlerinden (Creative Inspire T3130 2+1) sipariş verdim. Sağolsun Mormani.com beni yine yanıltmadı ve ürünü siparişimin hemen ertesi günü teslim etti.

Herşey tamam derken ağzına tükürdüğümün uydu hoparlörlerinden biri bozuk çıktı. Bildiğin cazır cozur iğrenç bir ses çıkartıyor. Film keyfimin yekten kaçmış olması bir tarafa şimdi işin yoksa geri gönder, yenisinin gelmesini bekle, uğraş dur. Hiç sevmiyorum böyle durumları ya.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

15 Yorum

 1. ahmettatar

  Ömer dur üstüne gitme adamın zaten bu ses sistemi yüzünden dolmuş canı sıkılmış baksana bir önceki yazıda bir sürü şey var demiş ya hep bunun yüzünden..:)

 2. Caner
  Yazar

  Yok bu hayvan alet üzerine tuz biber oldu. Zati logitek mi kıreativ mi diye baya bir gittim geldim sonra bunda karar kıldım. İşin aslı bozuk olmasa bile sesinin çok tatmin edici olmadığını söyleyebilirim, tavsiye etmem yani.

 3. aorhan

  GEçen ebnde dedim creative 2+1 kullanıyorum ve geçen prizden çıkarayım dedim elimde kaldı adaptörü. Isıdan vide yerleri erimiş. O kadar büyük adaptörün ısınmayacağını düşünmediler mi bilmiyordum da rezillik yani:) Keşke logitech alsaydın

 4. aduygun

  Üzüldüm valla kötü olmuş. Benimde hiç sevmediğim bir durum iade vs..
  Bu arada bende bundan almayı düşünüyordum ama okuduğum tecrübelerden dolayı vazgeçtim.

 5. Muhammet

  caner keşke bana sorsaydın kesin Logitech derdim. Yıllarca kullandım ikisini de. Şu lanet olası Creative’i millet nasıl seviyor, nasıl öneriyor hiç anlamam. Yanılmıyorsam 2009’dan sonra gına gelmiş, ondan sonra asla Creative almamış, hep Logitech almıştım. Şimdi kıydım paraya, Logitech Z5500 aldım, ölümüne mutluyum.

  özet: keşke okurlarına bi sorsaydın.

 6. Usluer

  Bende de Logitech 2+1 var. Modelini unuttum. İlk başlarda bir sıkıntı yoktu. Şimdi ara sıra uydulardan cızırtılar geliyor. Kafayı yiyecem.

 7. Caner
  Yazar

  @Muhammet seni dinliyorum ve bunu Logitech ile değiştiriyorum (http://www.mormani.com/urun/49c8e8275e1bb5904708f0f4f0af4897/LOGITECH-Z323-2+1-30-Watt-Rms-Speaker-Siyah-%28980-000356%29)

  İnşallah bu sefer sorun çıkmaz :)

 8. gevv

  hayır olamaz Caner kardeşim ne yaptın :)

  200 kadar Logitech haklamışlığım var tam hatırlamıyorum ama alacağın linkdeki ürünün beslemesi dandik bir smps ayrıca işçiliğide çok sakat

  sony, philips al

 9. gevv

  Caner kardeşim yazıyı okudum creative hakkında biraz geçmişi kurcaladım bu günde biraz araştırıp sony ya da philips uygun bir şeyler önerecektim ama hızlı davranmışsın

  neyse her işte bir hayır vardır

  o zaman kardeşim dikkat edeceğin tek bir şey var cihazı kullanmadığın zamanlarda fişini çekeceksin :) seside max. açma bu şekilde çıkabilecek bazı sorunların önüne geçersin

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir