Garip kızın ruh hastası dansı


Bazı insanlara internet ve kamera kullanabilmeleri için yeterlilik ruhsatı verilmeli, içlerinde de “Bu ruhsatın sahibi gelecek nesillere kültürel miraslar bırakabilecek yeterliliktedir” yazmalı.

Biz mesela Eski Mısır’da yaşayan insanlar hakkında fikir sahibi olmak için onlardan kalan yazıtlardan faydalanıyoruz, birkaç bin yıl sonra günümüz dünya medeniyetinin yok olduğunu ve geriye bir tek bu video kaydının kaldığını düşünün. Sizi bilmem ama şahsen ben hiç kimse tarafından böyle abidik gubidik dans eden biri olarak hatırlanmak istemem. Adamların tarihi korku filmlerinde bu şekilde tasvir edildiğimizi bir düşünün…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. Muhammet dedi ki:

  bir “psikolojisi bozulan çocuk” değil :)
  http://www.youtube.com/watch?v=EHb5DTruFWs

 2. Muhammet dedi ki:

  Yeminle şu videoları görünce “Caner abinin başka işi yok herhalde gece gündüz bunlarla uğraşıyor” diyorum ve egonomik ile bütün bağlarımı koparmak istiyorum. :D Ya abi allanı seversen işin gücün yok mu şu tarz ruh hastası insanların videolarını buluyorsun ? :D Yani ciddi ciddi, caner abi bunları mı araştırıyor her dakka diye düşünmeden edemiyorum.

 3. Bilgehan dedi ki:

  Bu videoyu görünce aklıma aşağıdaki cennet kuşu görüntüleri geldi.
  https://www.youtube.com/watch?v=TBjA9vF5_HQ

  Hareketler çok benziyor. Cennet kuşları bu hereketleri çiftleşme dönemi geldiğinde yapıyormuş. O kızın da çiftleşme dönemi gelmiş herhal. Birkaç bin sene sonra bu iki videoyu beraber bulurlarsa insanların cennet kuşlarından geldiğini iddia edebilirler.

 4. Caner Öncel dedi ki:

  Muhammet Allah iyiliğini versin :) Biraz mola vermek istediğimde dolaştığım bazı yabancı siteler var, aralarında dikkatimi çeken bu tür şeylere rastlarsam sitede paylaşıyorum olay bundan ibaret.

  Bilgehan, en son ne zaman bir yoruma bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum :)

 5. Muhammet dedi ki:

  Yok abi seviyorum paylaşımlarını ya. Böyle paylaşımların moralimi düzeltiyor. :) Sadece uzaktan bakınca sanki dünyadaki bütün ruh hastaları Eğonomikte toplanmış gibi oluyor. :D Çok yakında bu konuda ödül falan alabilirsin, demedi deme. :)

 6. Atakan Kandemir dedi ki:

  kız kızışmış başka açıklaması yok derken bilgehanın yorumunu gördüm iki videoyu beraber izledim, durup durup gülüyorum :)

 7. Komplike dedi ki:

  Bu kıza sabah akşam atarax vermeliler. Tahamül edilecek gibi değil

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir