Gavur üniversitelerinde öğrenciler nelerle uğraşıyor?


Baksanıza Allah aşkına adamlarda hiç öyle harç derdi, alttan ders problemi varmış gibi duruyor mu? Oturmuş kendilerine oyuncak yapmış oynuyorlar. İmrendim yemin ediyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

11 Yorum

 1. Muhammet dedi ki:

  ben de istiyorum :D

 2. aorhan dedi ki:

  aga bak ben 4 sene mak. muh. okudum mezun oldum onca proje yaptım hiç biri elle tutulur değil :) yani deney yaparsın hoca der bu makine şöyle çalışırdı boyle çalışırdı, burada yapılmışı var :D gel sen söyle halimizi :D o aracı yapacak para kimsede yok valla :D parayı geçtim o aracı üretecek makineleri bulmak asıl iş o :D kimse yapmaz sonra geri kalmışız :D

 3. CİhanAziz dedi ki:

  bence gayet boş işle uğraşıyor, bi halta yaradğı yok o cihazın, ahmak ıslatan yağmuru misali, ahmak eğlendiren koysunlar o cihazın adını. bizm üniversite gençliği gayet ekonomist yetişir yokluk içinde tuvalet kağıdnın değeri, ütüde yumurta pişirmeyi, envaye çeşit yumurta kombınasyolarını, makarnada master yapmayı ev işini öğrenir , ha ITUde güneş enerjisyle çalşan arabada yapp yarşlara katlıyolar gayet, iyiyiz iyi iyi….. 

 4. bymfy dedi ki:

  Bence çok iyi , boş iş diyen arkadaşlar tekerlekte çıktığında öyle görünüyordu ne kadar çok farklı ürün çıkarsa yeni çıkacak olan ürünün manipulation u daha iyi olacaktır.  
  Bizde ki de üniversite mi, diploma verme yerleri sadece.

 5. Usluer dedi ki:

  Bir ara formülleri falan gösterdi. Onlar neydi öyle yahu? :D

 6. kralizasyon dedi ki:

  Formüller olmadan yapamıyorlar mı bunu? Alt tarafı parçaları birleştirecekler yahu :D

 7. Moyunlar dedi ki:

  Ben de istiyorum hiç olmazda bir kere kullanmalığına verseler. :) Bir kerecik 

 8. alihan dedi ki:

  pek işlevsel bişey gibi gelmedi.Adamlar eğlenmek için yapmışlar belli :)

 9. ahmettatar dedi ki:

  Jackie Chan’ ın süper polis filminde vardı sanırım buna benzer bir alet.. Çin de, Japonya da buna benzer aletler sıkça karşınıza çıkabiliyor bildiğim kadarıyla.. bisiklet benzeri bir araç işte nihayetinde.. Scooterlar vardı ya bir ara Bush faln da kullanıyordu düşmüştü onlar gibi birşey işte.. Bizim üniversitelerde böyle şeyler yapmak zor çünkü milletin derdi sadece sınavlardan geçmek ben o yüzde okulu bıraktım.. 3 idiots diye bir film var.. Orda eğitim sistemi nasıl eleştiriliyorsa bizim de öyle eleştirmemiz lazım.. Ama heryer de aynı değil bu tür projelere destek veren eğitim kurumları da var arge kısımları olan yerler genelde özel eğitim kurumları ama olsun.. Bir ara Ankara da yaşarken Kızılay da MEB yayınevi satış noktası vardı oraya girmiştim eski kitaplar vardı kalın kalın kitaplar baktım nedir diye birini görünce çok şaşırmıştım.. Köy Enstütülerinde 1960-70 (yıllarımıydı neydi) arasında yapılan fen projeleri gibi bir adı vardı almış okumuştum.. Bir görseniz para atınca kuruyemiş veren makinalar, gazete veren makinalar, değişik motorlar, aydınlatma araçları falan.. O zamanlar bile yapıyorlarmış bizimkiler yani.. Kumtel diye marka varya kumbaralı telefon demek biliyormusunuz..

 10. Mehmet dedi ki:

  etiketler ne alaka 

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir