Gelmiş geçmiş en aksiyon yüklü film: Kung Fury

Özellikle son dönemlerde “Hacı abiler bizim şöyle şöyle bir projemiz var, destek olmak ister misiniz?” temalı, çoğunluğun ilgisini çeken konulara odaklı girişimler büyük ilgi görüyor. Sırf bu tür işleri yürütmek üzere hayata geçirilen sitelerde dönen paralar resmen dudak uçuklatacak cinsten.

Kung Fury‘de bu projelerden biri. Bir grup amatör sinemacı 80’li yılların aksiyon filmlerinden esinlenerek içerisinde zaman yolculuğu (Back to The Future’daki Delorean), aşırı sert polis, dinozor ve hatta Hitler’i öldürme girişimi bulunan bol efektli ve bol aksiyonlu bir film çekmeye başlamışlar. Bunun için 200.000 Dolar bütçe belirlemişler ve an itibariyle 229.976 Dolar toplamış durumdalar. Katılıyorum “Hööeeh!“.

Proje detaylarını merak eden ve “La nasıl yapılıyor bu işler, boş durmayak biz de girişek” diyen arkadaşlarımız http://www.kickstarter.com/projects/kungfury/kung-fury adresini ziyaret edebilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. Ahmet ÖZALP dedi ki:

    Merhaba caner abi merak sardım ben şimdi bu oalyı gerçekden acaba diyorum 3-4 arkdaşla çekip şole guzel effectler verip kısa bole saçma animasyonlar yapıp youtube yemı yuklesek diye bunun hakkında nasıl detaylara ulaşabiliim?

    Nasıl yapılır neler gerekli vs.vs. bir bilgin varsa

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.