Geri geldim!

superman-return
[Bu yazı şu müzik eşliğinde okunur] Bir İstanbul kaçamağını daha geride bıraktık, gecenin bir yarısı sessizce Yalova’ya gelip kapının önünden “hadi kuzen atla gidiyoruz” diye beni apar topar alıkoyan Ümit kardeşime ve vapurla 30 dakikada karşıya geçmek yerine tüm İzmit körfezini dolaşma düşüncesini destekleyen, yol boyunca o şen muhabbetlerini bizlerden esirgemeyen Ersin ve Samet kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu seferki eylemin yapı itibariyle iş ile herhangi bir alakası yoktu ve zaten söylediğim gibi biraz “kaçamak” oldu. Dostlarımla birlikte hoşça vakit geçirdim, gezdim tozdum eğlendim, Ümit’le biraz web tasarladık biraz işlerden konuştuk, ayrıca İstanbul’da uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımla da (Alios, Hatice) görüşme fırsatı yakaladığım için ekstra şen oldum. Bu tip hareketler bünyede bazen tahmin edilenden öte bir rahatlama sağlayabiliyor ve sanırım ben de uzun süredir ruhumda biriken negatif enerjiyi biraz da Ümit’in zoruyla İstanbul semalarına akıtmış bulundum, daha taze bir ruh haliyle evime döndüm çok şükür. 

Ayrıca Bostancı’da Larry O’neil isimli bir Jazz üstadıyla ayaküstü tanışma fırsatım oldu, kendilerini daha önce hiç duymamış olsam da elime geçen cd’sinde gayet süper yapımlar olduğunu söylemeliyim, ani bir refleksle cd kapağında yer alan web adresine tıkladım ve çalışır bir sitesi olmadığını gördüm, bakalım Ümit üst komşusu olan ve durup durup bana “ooh booy” diyen bu güleryüzlü siyahi amcayı ikna edebilirse web sitesi işine talibim.

Son olarak İstanbul faslı dolayısıyla aksayan Egonomik içeriği için tüm okuyuculardan özür dilerim, şimdi sırada işler var…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.