“Gezegenin merkezi veri bankası”


Bir Çılgının İçinde (Meet Dave) [2008] isimli filmden, uzaylıların dünyayı keşfine dair ufak bir enstantene “Gezegenin merkezi veri bankası” :)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Çok güzel bir filmdi hakkaten dur arşivimden dvdsini bulayım da bir daha seyredeyim sayende aklıma gelmişken.. Bu arada sen o hani kızla Eddie nin izledikleri filmi seyrettinmi Caner hiç..?

  2. Caner Öncel dedi ki:

    Hatırlayamadım ki hangi filmdi o Ahmet? Baya oluyor ben bu filmi izleyeli.

  3. ahmettatar dedi ki:

    Bulamadım arşivimde sanırım bir arkadaşım falan aldı geri getirmedi dvdyi.. O yüzdendir ki tam olarak analatamıycam ama hani bir film izliyordu Eddie ile siyahi hatun uzaylı varya ikisi başbaşa bir dünya filmi seyrediyorlar o filmde bir adam istersen aya bir kement atıp aşağıya çekeyim falan diyordu hani bahsettiği sahne Aman Tanrım filminde Jim Carrey ve Jennifer Anniston’un sevişme sahnelerinden bir önceki sahneyi anımsatmıştı… Jim Carrey süper güçlere sahip olunca Lapatyalarla eve gelip bir parmak hareketiyle müzik ve evdeki ışığı ayarlar sonra balkona çıkıp hayali bir iple ayı yakalayıp yakına çeker başparmağıyla yıldızları siler falan o sahne aynı Bir çılgının içinde filminde izlenen filmde bahsedilen sahne işte..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir