Gizem ve Hakan nişanlanmış!

Var mısın Yok musun”da tanışıp aşk yaşamaya başlayan, sonrasında katıldıkları “Survivoryarışmasından da bir hafta arayla elenen Gizem AkınHakan Hatipoğlu çifti nişanlandı.

Bu nasıl bir yaşam biçimi? Bu nasıl bir haber? Bu nasıl bir detaydır: “… sonrasında katıldıkları “Survivoryarışmasından da bir hafta arayla elenen …” bu nedir lan?

Ulan on keredir okuyorum her defasında gözüme dumur olacak başka bir detay takılıyor. Çek diz aut:

Nişan töreni geçtiğimiz cuma günü The Plaza Hotel Roof?ta yapıldı. Genç çiftin yüzüklerini dedeleri taktı. Akın ve Hatipoğlu, ailelerinin katıldığı nişan töreninin ardından 12 kişilik arkadaş grubuyla birlikte Asmalımescit?e gitti ve eğlenceye burada devam edildi. Hatipoğlu, ?İkimizin de anneannesi bu yıl içinde rahmetli oldu, bu nedenle dedelerimiz yüzüklerimizi takarken duygusal anlar yaşadık. Hem onlar ağladı hem de biz ağladık. Çok büyük bir mutluluk, Allah herkese nasip etsin? dedi.

Biri bana bu metinde haber değeri taşıyan ufacık bir detay gösterebilir mi Allah aşkına? Gizem ve Hakan’ın nişanlanma olayını geçtim, Asmalımescit’e eğlenmeye giderken arkadaş gruplarının 12 kişiden oluşuyor olması neden yurdum insanının umrunu cezbediyor? Ayrıca nasıl bir editör “anneanneler öldü, dedeler hüzünlü anlar yaşadı, hem onlar ağladı hem biz ağladık” gibi ifadelerden sonra, haberin “çok büyük bir mutluluk” şeklinde noktalanmasına onay vermiş?

Hadi basın insanlara ne görmek istiyorlarsa onu sunuyor da, insanlar neden bu tür şeyleri inanılmaz bir merakla takip ediyor anlamıyorum. Popstar gibi stüdyoda poz veren bu insanlar kim azizim? Niye elenmişler Survivor’dan?..

Haber:
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16122438.asp

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Ceren... dedi ki:

    Psikolog kavramının Türkiye’de hep geriye ket vurulmasından kaynaklanıyor olabilir. Tv başındaki Tv’de olan haber,dizi,yarışma,magazin (ama nedense illa ki bilgiye yönelik olan türdekiler hariç :) ) gibi kavramlarda kendini görmek ister. Basın da bunu verir. Çünkü arz-talep meselesi,malum. Halkın ”ayna” ihtiyacı vardır. Ben bizzat şahitim. Tv’deki aile içi şiddetini anlatan dizideki 3 yaşındaki çocuğa hüngür hüngür ağlayan ve o dizinin sesini duyamıyor,3 yaşındaki kendi torunu hoplayıp zıplıyor diye, ”Bana baksana sen, otur artık” diye bağıran, ve hatta vuran kişiye şahit olunca bugün, ”vay be!” dedim..Ne hale geldik :) Tv bozulsa hemen apar topar tamire götürürüz de, bizim başımız ağrısa amaannn alıver şu ilacı deriz..:) İnsanlara kızamıyorum. Bir bilenden yardım istemenin acizlik , psikoloğa gitmenin ”deli”lik olduğu öğretilmişse onlarda Tvlerini bebek karyolasına koyacak hale gelirler elbet… :)

  2. ahmettatar dedi ki:

    Bu Survivor mudur nedir onu hiç izlemedim varmısın yokmusunu ilk bölümlerde takip ederdim heyecanlı geliyordu başvurdum ön görüşmeye çağırdılar gittim.. Bir tiplar gelmişler oraya lan nereye düştük biz dedim ya neyse bizim burdan Hekim abi ordaydı onu gördümde az rahatladım sonra 3 tane kız birde beni aynı odaya soktular içeride de esmer, minnacık boylu çokta tatlı bir kız vardı oturun dediler ben cam kenarına yaslandım neyse bayanlardan başlayalım dedi başladılar anlatmaya hangisi neyi anlattı hatırlamıyorum ama 3üsüde ağlak hikayeler anlattılar peşpeşe sonra onlar öyle hüzünlendirince dalmışım ben Ahmet bey Ahmet bey falan diye seslenmiş birkaç kez görüşme yapan esmer kız duymamışım yanımdaki kız dürtünce hah buyrun dedim o da daldınız dedi evet öyle olmuş hüzünlendim dedim.. Neyse dedi ki siz yarışmaya katıldınız diyelim ne katarsınız yarışmaya dedi ulan biraz önce kızlara niye bu soruyu yöneltmedi ki bu diye bir işkillendim.. Sonrasında biraz düşünüp eee yarışmanın bana ne kattığına bağlı yani ambiansa bağlı neşeliyse bende coşarım coştururum dedim sonra birkaç soru daha sordu sonra hepiniz gidebilirsiniz bir hafta içinde size döneriz dönmezsek olumlu sonuçlanmamıştır dediler çıktık gittik bir hafta sonra öngörüşmede yanımda oturan kız yarışıyordu.. Sonra izlemedim birdaha varmısın yokmusunu da.. Ama yarışmaların şahı Biri Bizi Gözetliyor yarışmasıydı.. İlk yarışması ama çok güzeldi belki de ilk olduğu için güzel gelmişti ama gece sabahlara kadar uyumayıp onları seyrediyordum o zaman bir kanal fulltime yayınlıyordu o evde neler olduğunu.. Çekirdek çitleyip seyrettiğim zamanları hatırlıyorum ya etkileyiciydi bana göre o yarışmadan bir sahne aklımda yok şimdi ama neredeyse gündüz gece tamamını izliyordum öyle bağlanmıştım ki kendime hayret ediyordum.. Sonrasında bozdular ikinciyi biraz izledim sonra hiç izlemedim… O zaman çalışmıyordum inanılmaz boş zamanım vardı ve sabahtan akşama kadar tvnin başındaydım o yüzden izlenebilecek en sürükleyici şey olduğu için izledim sanırım e günlerce gece gündüz onu izleyince artık bir yakınlık duyuyor insan ister istemez o yarışmadaki sevdiği kişilere.. O yüzden merakta edebiliyor bu anormal bir durum değil o yarışmayı ciddi ciddi başından kalkmadan izleyenler için.. Bu tip haberler de sanırım bu yarışmaları ölümüne takip eden fanlar için yapılıyor olsa gerek.. Yadırgamamak lazım.. Tarık vardı bak bbg den on numara adam dı birde çok güzel bir şarkısı vardı dur bakayım hah şu şu

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir