AdSense Kazanç Raporum :)

Hostinger

Dünkü Google AdSense kazanç raporumu incelerken gözlerim yaşardı, duygulandım, kendimi kaybettim ve bir an ciddi ciddi ne yapacağımı şaşırdım. Özellikle sadece Egonomik üzerinden yayınladığım bir tek kare reklamla elde ettiğim bu başarı koltuklarımın kabarmasına sebep oldu. Dünkü Google AdSense kazanç raporum aşağıdaki gibi:

google-adsense-kazanc-raporu
Üzerine tıklayın da büyüsün, iyice inceleyinde boynu bükük kalmasın :)

İşte yukarıdaki tablo bundan yaklaşık 8 sene 3 ay 4 gün 6,5 saat ve 23 dakika sonra hissedeceklerimi yansıtıyor. Amacım bu rakamlara ulaşmak ve ben haberi biraz erken verdim. Haa kalbi olanlar için uyarı yapmayı unuttum kusura bakmayın: merak etmeyin gerçek değil ne mutlu ki gerçek değil  :D Zaten farkedeceğiniz gibi rakamları uykusuzluktan saçma sapan yerleştirmişim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

20 Yorum

 1. Selim Emre

  Caner yazının sonundaki açıklaman gelene kadar GİTTİM GELDİM kardeşim, yakında bi şirket açarız egoogle felan gibi =D

 2. Berkan Bakar

  gerçkten  çok tatlı bi web sitesi  yazılarınızı  sürekli takip ediyorum   yüreğinize  sağlık  bu arda  bu raporu  bende  yedim  keşke  kazançlarımız  hep böyle olabilse    hayat  bayram olsa :)

 3. Nette Para Kazanma

  gerçkten  çok tatlı bi web sitesi  yazılarınızı  sürekli takip ediyorum   yüreğinize  sağlık 

 4. Esat Tanören

  bende diyorum, ben hiç bu adamın sitesinde reklamlara tıklamıyorum, nasıl bu parayı kazandı???? Ben 3 yıldır ancak 45 ? kazanabildim, resmen bir hüsran örneğiyim adsense de :)

  • Caner
   Yazar

   Yok ben kademeli olarak ilerlemiyorum, 8 sene sonra bu rakama birdenbire ulaşmayı planlıyorum demek istemişim sanırım.

 5. Samet

  bugüne kadar en yüksek aldığım günlük 180 dolar bence bu sayı çokta hayel değil eğer sitem ingilizce olsaydı bunun 2 katını alırdım bu da arkaşın yazmış olduğu rakama tekabul eder.

 6. Yaşar

  Yazının sonuna kadar okumadan önce hemen arkadaşa mail attım. “Olm adama bak sen hala günlük 10 dolarlarda gezin dedim. :)” Şimdi yazının sonunu okudum da arkadaş ne der diye düşünüyorum.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir