Görevimiz Tehlike’nin (Mission Impossible) müziğini bir de böyle dinleyin

Hostinger


Eleman ne kadar güzel çalıyor ya, resmen imrendim. Bizim burdaki bir müzik markette 75 TL’ye gitar satıldığını görmüştüm (gerçi elemanın çaldığı Ukulele mi neymiş), zerre elime yakışmayan bir alettir ama bu videoyu izledikten sonra karar verdim ilk fırsatta gidip alacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

 1. Mertt

  http://www.youtube.com/watch?v=24el6drbsJg&feature=relmfu şu daha iyi mission impossible dan. Müptezel oldum 40 dakikadır adamın müziklerini dinliyorum. Buda sayfası http://www.youtube.com/user/jwcfree ünlü biriymiş eleman.

 2. Burak

  bu arkadaşı (samimiyetimiz var ondan öyle diyorum :D ) takip ederim şekilde bir örnek vericem, o zamandan beri,adam serpilmiş, ergenliğe girmişse demek ki… izlenme sayısına da dikkat çekerim.  http://youtu.be/g5WB-p-QBJc

 3. Çağrı Mustafa ALKAN

  Bu çocuğu uzun zamandır dinliyorum sitesindeki sponsorlara da göz atmanızı tavsiye ederim :D

 4. ahmettatar

  Caner sen müzikle ilgilenmiş birisin ya ona istinaden soruyorum şimdi böyle herhangi bir kamera ile kayıt yaparken böyle detaylı sesleri kayıt etmek mümkün mü?? Yani adamlar stüdyoya giriyor özel mikrofonlar gitarın dibine kadar yaklaştırılıyor öyle kayıt yapılıyor eleman çalıyor gibi yapıyor ama sanki ses sonradan montajlanmış gibi geliyor bana..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir