Govego ile otobüs bileti almak artık çok kolay

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan internet, seyahat planlarınızı yaparken de yanınızdadır. En kapsamlı online bilet alışveriş platformu olan govego sayesinde yapmak istediğiniz tüm kara, hava ve deniz yolu yolculuklarınızı planlayabilirsiniz. Yurt genelinde yapılmakta olan tüm seferleri listeleyebileceğiniz ekranları özenle tasarlanmıştır. Kullanıcı odaklı olarak, gözü yormayacak şekilde yapılandırılmış olan sayfalar güçlü ve güvenli bir alt yapı hizmeti ile de donatılmıştır. Akıllı uygulamalar sayesinde dilediğiniz noktadan her an girebileceğiniz bu ekranlardan ödemenizi de vade farksız olarak kredi kartlarınızı 6 taksit seçeneğini kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Otobüs ve İDO biletinizi ilgili firmanın kendi sunduğu fiyat üzerinden ilave bir ücret ödemeden satın alabileceğinizin bilgisini de eklemek isteriz. Bunun yanında online satış platformumuzun İDO’nun kendi satış kanalı dışında yurdumuzdaki yetkili tek online satış acentesi olduğunu belirtelim. Site üzerindeki işlemlerinize üyelik kaydı oluşturarak veya oluşturmadan da devam edebilirsiniz. Üyelik kaydı oluşturmanız halinde tüm kampanyalardan, duyurulardan ve firmamızın sunduğu özel sürprizlerden öncelikli olarak yararlanma fırsatınız doğacaktır. İş, gezi, tatil, eğitim amaçlı olarak seyahatlerinizi planlamanız mümkündür. Son dakikaya bırakmış olduğunuz seyahat planlarınızda bile sitemizin sunmakta olduğu imkânlar sizi şaşırtacaktır. Tüm seyahat firmalarını topluca görüp kriterinizi belirlemeye olanak tanıyan seçenekleri sayesinde başta otobüs bileti olmak üzere tüm seyahat biletlerini satın almak tahmininizden de kısa sürecektir. Seyahat severlerin yolculuk sırasında beklentileri farklılık gösterebilir. Örneğin bilet ücreti, otobüs firmasının bilinirliği, kalitesi, hizmet çeşitliliği, mola sayısı, seyahat süresi, yolculuk tarih ve zamanları sizin seçimlerinizi etkileyecek başlıklardandır.

Bunun yanında otobüs içinde dilediğiniz koltukta oturabilmek de konfor artırıcı unsurlar olarak karşımıza çıkar. Sitemiz sayesinde tüm bu bilgilere ulaşmanız mümkündür. Başta otobüs biletleri olmak üzere farklı havayolu firmalarına ait uçak biletlerini de ekranlarımızdan görüp değerlendirebilirsiniz. Kolay kavranan ve adım adım ilerleyen menülerden işlemlerinizi gerçekleştirebilecek, ödemelerinizi de kusursuzca, güven dolu bir ortamda tamamlayıp dilediğiniz takdirde ise, uygun koşullar altında biletinizi açığa alma ya da iade etme seçeneğinden de yararlanabileceksiniz. Bilet satın almaları sonrasında karşılaştığınız tüm sorularınızla ilgili olarak bizlere gün boyu satış sonrası destek hattımızdan erişim sağlayabilirsiniz.

Keyifli seyahatler dileriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. irfan dedi ki:

    Merhabalar , Govego Başarılı bir proje , Acun’a başarılar diliyoruz

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.