Grup Vitamin – İstanbul’da


Grup Vitamin – İstanbul’da
[audio:http://egonomik.com/mp3/Grup-Vitamin-Istanbulda.mp3]

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. HOTCHE dedi ki:

  Benim de İstanbul Şarkımdı bu ama çok uzun zamandır dinleyememiştim..

  Bu şarkıda Babamla son İstanbula gidişimiz geliyor aklıma.. Feribotta martılara gevrek attığımız, Üşümeyeyim diye sigara kokulu ceketini omuzlarıma bırakıp, Sen çok seversin diye koca bi bardak dolusu sıcak mısırı yedirmeye çalıştığı “Bu benim son İstanbulu görüşüm,bi daha nerdeee” diyip uzaklara bakıp bakıp daldığı gün…

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Az önceki Facebook karikatür yorumunu da okudum Hatcecan. O “bi daha nerdee” durumunun tam olarak aynısını yaşamış biri olarak duygularını çok iyi anladığımı biliyorsun.

   

  Bir de halden düştüğü zamanlarda pazarcının birine çıkışmış sonra arkamızı dönüp giderken (ben kolundayken) şaka yollu “duruma bak kendimizi hala eskisi gibi sanıp adama çıkışıyoruz, halbuki bir şey dese kolumuzu kaldıracak takatimiz yok” deyip gülmüştü ben “biz neciyiz baba” deyince de “sen hep yanımda mı olacaksın oğlum” deyip ciğerimi yakmıştı.

 3. HOTCHE dedi ki:

  Hayat hikayemin bikaç yıllık cildi denk düşen tek Dostum olduğun için zaten beni Senden başka kimsede bu kadar içten anlayamıyor Canercazım..  
  Senin hayatımda var olduğunu bilerek, sana tutunmak bana güç veriyor.. Yaşamıma enerji gücünü vermen bile benim sızlayan yaralarıma merhem..
    İYİKİ VARSIN CANIMIN İÇİ CAN DOSTUM BENİM..
  Allah bana senin yokluğunu yaşatmasın.. Ahretliğim..

 4. Caner Öncel dedi ki:

  Allah dünyaya senin yokluğunu yaşatmasın a kuzum benim, o gülcemalinden gülücükler hayat boyu eksik olmasın İnşallah :)

   

  Dert ettiğin hiç bir şey senin kafa yormana değecek kadar önemli değil emin ol her şey çok güzel olacak ve ben bunu hissettiğimden değil bildiğimden söylüyorum :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir