Guatemala’da ortaya çıkan dev çukur


Orta Amerika’daki Guatemala’nın başkentinde, şehrin göbeğinde 61 metrelik dev bir çukur oluşmuş. Bazı çevreler olayı tropik fırtınanın sonuçlarından biri olarak görüyor olsa da bilimadamları halen nasıl oluştuğu konusunda kesin bir yargıya varamamış. Çok enteresan ya.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. Burak dedi ki:

  ilk başta monte sandım ama degilmiş :) çok ilginç sanki elle yapılmış :)

 2. Atom dedi ki:

  Kusursuz bi çukur bukadar toprak nereye gitti acaba bu çukurun oluşması için biyerlerde buçukur kadar boşluk olması lazım iyi yol ağzında olmuş evleride yutup götürmemiş, bilimkurgu filmlerinde görrüz ya uzaya dümdüz kalın bi ışın yollanır sanki biyerlerden burayada böyle bi ışın gönderinmişte oluşmuş gibide duruyo bu çukur dahada fantastik bakılabilir

 3. Caner Öncel dedi ki:

  Yok canım Photoshop felan değil, bizim haberlere de çıktı bugün. Çok şaşırtıcı gerçekten, aynısından geçtiğimiz senelerde bizim Konya’da da oluşmuştu.

 4. forzamad dedi ki:

  Bi binayı yok etmiş ama ben öle biliyorum altından kaynak suyu mu ne bişerler geçiyomuş fay hattı da oynayınca onca toprak alta inmiş

 5. mehmet kaya dedi ki:

  bu tür olaylar kıyametin alametidir…

 6. ahmettatar dedi ki:

  Çok ilginçmiş gerçekten ya.. Birde alttaki katmanlar toprağa benzemiyor böyle sert kayalara benziyor bu kadar muntazam bir delik oluşması çok ilginç.. @Atom un dedikleri mantıklı sanki.. Konya da oluşan da bu kadar büyük müydü Caner..?? Sen niye resmetmedin ki Konya da olanı etraftakilerle röportaj falanda yapsaydın tam yazılacak konu işte..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.