Günlük kiralık ev ve daireler: Ganihomes.com


Bugün sizlere Türkiye’yi tüm dünyaya açan ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki mekanları ayağınıza getiren, yepyeni, genç ve dinamik bir siteden bahsedeceğim: GaniHomes.com

GaniHomes sayesinde Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun konaklama alternatifleriniz sadece bir “tık” uzağınızda. GaniHomes, Türkiye menşeili; aynı zamanda “Dünya Sizin…” sloganıyla tüm dünyada hizmet veren bir Günlük kiralık daire portalı. Türk veya yabancı ayırt etmeden misafir ve ev sahibini kendi bünyesinde buluşturarak, ekonomik ve pratik konaklama çözümleri sunuyor.

Sitede işlemler ev sahibinin ilan vermesi, misafirin de bu ilanlara rezervasyon isteği göndermesi suretiyle gerçekleşiyor. Ev sahipleri istedikleri sayıda ücretsiz ilan verebiliyor, sezonluk fiyat değişimlerini ve rezervasyon takvimlerini kolayca düzenleyebiliyorlar. Site, kendi bünyesinde yayınladığı videolarla ve bir telefon uzaklıktaki ekibi ile, ilan vermek isteyen ev sahiplerine her aşamada kılavuz olmaya çalışıyor.

Tüm bunların yanı sıra GaniHomes, sorumluluğu üzerine alarak “Güvenli Ödeme Sistemi” ile hem ev sahibini hem de misafiri dolandırıcılıktan koruyor. Güvenli Ödeme Sistemi’ne göre rezervasyon onayının hemen sonrasında ödeme, GaniHomes yönetimindeki bir banka hesabı olan Koruma Hesabı’na alınıyor, misafir mekana giriş yaptıktan 24 saat sonrasında ise GaniHomes, ödemeyi ev sahibinin hesabına aktarıyor.

GaniHomes’a ait bir tane Türkiye, bir tane de Avrupa olmak üzere 2 adet Facebook sayfası bulunuyor ve çok yakında ise 3. bir Facebook sayfası olarak GaniHomesAsia‘yı beğenilere sunmayı planlıyor. Bu sayfalar üzerinden bünyesindeki ilanları paylaşarak ev sahipleri için ücretsiz tanıtımlar yapıyor ve etkinliklerini tüm takipçilerine duyuruyor.

Bir misafir olarak siteyi ziyaret ediyorsanız, size sunulan detaylı arama seçenekleriyle istediğiniz kriterlere sahip ev seçeneklerine kolayca ulaşabiliyorsunuz. GaniHomes.com’da her kesimden misafirin ihtiyacına uygun ve geniş bir fiyat yelpazesinde günlük kiralık ev ve apartlar, stüdyo daireler, rezidanslar, bungalovlar, dağ evleri ve villalar yer alıyor. Site üzerinden, kısa bir iş gezisi planlıyorsanız küçük bir stüdyo daire veya ailenizle ya da sevdiklerinizle güzel bir tatil planlıyorsanız havuzlu bir villa kiralayabiliyorsunuz. GaniHomes, hem misafirlerine hem de ev sahiplerine yalnızca yurtiçinden değil yurtdışından da alternatifler sunuyor.

Gün geçtikte kendini yenileyen ve geliştiren GaniHomes’un merkez ofisi İzmir’de, bir diğer ofisi de Romanya/Bükreş’te bulunuyor. Ayrıca yakın bir gelecekte Almanya ofisini de faaliyete geçirmeyi planlıyor. Sitede sunulan 7 farklı yabancı dil seçeneği, yurtdışındaki ev sahipleri ve misafirler için de GaniHomes.com’u cazip hale getiriyor.

GaniHomes ülkemizde son yıllarda cazip hale gelmeye başlayan Günlük kiralık daire sektöründe ev sahiplerinin ve misafirlerin akıllarındaki soru işaretlerini giderme amacıyla genç ve dinamik bir ekiple çalışarak, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendisini daha da geliştiriyor.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir