Haftanın fenomen videoları: Egonomik GAG #1

Hafta ortasına geldiğimize bakmayın aslında bu videoyu geçtiğimiz Pazar günü paylaşmayı düşünüyordum ve fakat üzerinize afiyet biraz rahatsızlandığım için fırsat bulamadım. İşin aslı bunu adet haline getirmeye niyetliyim, yani her hafta kısa kesitlerden oluşan ortalama 15 dakikalık derleme bir video paylaşacağım. İçerisinde teknolojik gelişmeler, komik anlar ve rastladığım bilimum ilginçlikler olacak. İsmine de Egonomik GAG serisi demeyi uygun buldum. Çakma bir isim gibi görünüyor ancak ne bileyim aklıma daha iyisi gelmedi.

Böyle bir olay nerden esti diye soracak olursanız, ara sıra böyle güzel, hoşuma giden videolara denk geliyorum ancak genellikle süreleri çok kısa olduğu için siteye konu açıp yayınlamaya elim gitmiyor. Bu şekilde hafta boyunca rastladığım videoları çantaya atarım, haftasonu gelince de toptan mix yapıp paylaşırım, çok iyi olur çok da güzel olur diye düşündüm. Sizler de “Şöyle de olabilir, böyle olsa daha güzel olur” türü önerilerde bulunabilir ve hatta sitenin içerik önerme bölümünden denk geldiğiniz eğlenceli videoları gönderebilirsiniz.

Son olarak, GAG serisine dilediğiniz zaman egonomik.com/gag/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. ayti fatih dedi ki:

    Gçmiş olsun ustacığım sen hasta olmayasın yahu günlerimiz sıkıcı geçiyor olmuyor.
    Ama hani hafta ortasında da haftanın kalanı ve geçmişi tarzında da kurtarabilirsin. yani geçtiğimiz hafta değil haftaya değil evet yanlış duymadınız bu haftanın görüntüleri diyip siteye girişleri baya düşürebilirsin.

  2. Şenol Şengül dedi ki:

    Öncelikle geçmiş olsun Caner,o şerefsiz kedi damacana’nın içine nasıl girdi öyle yahu :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir