Hakkında

Egonomik.com
22 Mart 2009 tarihinden beri kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden Egonomik.com, bugün Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kişisel blogları arasında yer almaktadır. Web teknolojileri ve mizahi içerikler ağırlıklı olmak üzere; politikadan sinemaya, bilim ve sanattan teknolojiye kadar yazarın ilgi alanını oluşturan farklı kategorilerden pek çok konu, genellikle günlük başlıklar halinde okurlarla paylaşılmaktadır.

Caner Öncel
1984 doğumlu olan yazar 2011 yılından bu yana Kocaeli’de ikamet etmekte, ülke çapında hizmet veren bir bilişim firmasında web geliştirici olarak görev yapmaktadır.

Facebook Yorumları

23 Yorum

 1. Caner

  Merhaba, sitenizi ilgiyle takip ediyorum ve çok başarılı buluyorum. Aklımda bu tarz bir çalışma var fakat sizden farklı kategoriler düşünüyorum daha çok araba incelemeleriyle ilgili. Bu tarz bir tema arayışındayım, sakıncası yoksa sizin ki gibi özelliklere sahip bir temayı nasıl ve nereden temin ederim eminim referans olabileceğiniz çalışmaları olan birileri vardır. Teşekkürler.

  • Caner
   Yazar

   Merhaba Caner,

   Profesyonel bir tema arıyorsan Themeforest.net sitesini önerebilirim. Bir çok farklı seçenek arasından mutlaka kendine uygun bir şey bulabilirsin.

 2. Mücahit YEŞİL

  Kralsın Caner abiii sevgiler saygılar başarılar :)

  Abi yaklaşık 2012′ den beri sayfanıza aboneyim ve sizin gibi bir çok siteye de aboneliğim var ve yolladığınız mailler için her siteye ayrı ayrı klasör oluşturmuştum abonesi olduğum sitelerden gelen mailleri bu şekilde daha düzenli alıyordum ve ulaşmasıda kolaydı, fakat uzun zamandır farklı sitelerin mailleri aynı site üzerindenmi geliyor anlayamadım ergonomik ten gelen maili ergonomik kalasörüne ayarlıyorum bir kaç sitenin maili orada toplanıyor başka siteninkini de aynı sekilde yapıyorum bu seferde ergonomik mailleri baska klasöre gidiyor :S

 3. Mücahit YEŞİL

  Kralsın Caner abiii sevgiler saygılar başarılar :)

  Abi yaklaşık 2012′ den beri sayfanıza aboneyim ve sizin gibi bir çok siteye de aboneliğim var ve yolladığınız mailler için her siteye ayrı ayrı klasör oluşturmuştum abonesi olduğum sitelerden gelen mailleri bu şekilde daha düzenli alıyordum ve ulaşmasıda kolaydı, fakat uzun zamandır farklı sitelerin mailleri aynı site üzerindenmi geliyor anlayamadım egonomik ten gelen maili egonomik kalasörüne ayarlıyorum bir kaç sitenin maili orada toplanıyor başka siteninkini de aynı sekilde yapıyorum bu seferde egonomik mailleri baska klasöre gidiyor :s

 4. Mücahit YEŞİL

  ergonomik ne ya abi yanlıs yazmısım k.bakma egonomik yazdığımı zannedipte nasıl ergonomik yazıyorum anlaması zor ergenekon bilinç altıma yerleşmiş galiba sen düzelt abi :)

 5. duhan

  uzun zamandır sıtenızı takıp edıyorum gayet basarılı buluyorum bazı uygulamaları yapamasamda yenılık ve guzel paylasımlarınızın takıpcısı olmaya devam..

 6. ASametYıldırım

  Merhaba şuan 17 yaşındayım ve bu yaşıma kadar bir çok blog sitesi gezdim ama sizin gibi samimi bir anlatıma sahip okurlarını bu kadar düşünen severek paylaşım yapan bir blog görmedim ellerinize sağlık.

 7. şefik

  Yaklaşık 5 yıl oldu sürekli olarak takip etmeye özen gösteriyorum. Egonomik blogunda en çok hoşuma giden olay, her yazdığın kullanıcı çekmek yerine, içinden geldiği şekilde yazman. Herhalde bu sebeptendir ki, blogun kaliteli bir taraftar kitlesi var. Ayrıca ilk defa yorum yapıyorum :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir