“Hamam böceği yeme yarışması can aldı”


Arkadaş bu ne çeşit bir manyaklıktır ya? Tamamen açık bir bilinçle, razı olarak düzinelerce böcek yiyorsun ve ölüyorsun, ölmek için bundan daha iğrenç bir yol olabilir mi bilmiyorum. “Hanım ben ödülü dev piton yılanı olan böcek yeme yarışmasına gidiyorum, akşam yemeğine beklemeyin yiyin siz” deyip evden çıkıyorsun, bir kaç saat sonra insanlar otopsi raporunu bekliyorlar. Ardından, dünyanın öbür ucundaki bir Türk dünya gündeminden başlıklar arasında senin ölüm nedenine ilişkin haberi görüp elindeki cipsi fırlatıyor:

Bu mudur yani? Sen o kadar yaşa, beden eğitimi dersine eşofmanlarını götürmediğin için hocadan azar işit, Bill Cosby dizilerine gül, okulu bitir, iyi kötü bir iş sahibi ol, çoluk çocuğa karış sonra da aşırı derecede hamam böceği yemekten öl. Ne olur hamam böceği de yemeyiversen ne olur? Ha illa bir şey yerken öleceksen ne bileyim deniz kestanesi yerken öl. Çocukların da soranlara “babam elem bir kaza sonucu öldü” desinler.

Ben Siegel Sürüngen Dükkanında düzenlenen yaklaşık 30 kadar yarışmacının katıldığı böcek yeme yarışmasında büyük ödül ise bir piton yılanıydı.

Miami Herald, büyük ödülün Archbold?un adına ayrıldığını ve yakınlarından birine verileceğini duyurdu …

The kaynak:
http://www.turkishny.com/local-news/6-local-news/102790-hamam-bocegi-yeme-yarismasi-can-aldi

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir