Hasta yatağı kiralama

İnsanlar hayatları boyunca bir çok kez yatarak tedavi görmek zorunda kalabiliyorlar. Örneğin, ameliyat sonrası veya bir bacak kırılması olayı sonucunda hasta yatağına ihtiyaç duyulabiliyor. Hastalığın türüne ve hastanın kilosuna uygun medikal hasta yatakları firmamız tarafından imal ediliyor. Gelişen teknolojiye paralel olarak tıbbi cihazlar ve hasta yatakları da gelişmiştir. Bu teknoloji artık hastanedeki yatakları evlerde de kullanılır hale getirmiştir. Hasta yatağı yanı sıra hasta yemek masası, havalı yatak gibi ürünlerde daha çok kullanım alanına kavuşmuştur.

Kiralık hasta yatağı ihtiyacı daha çok evde bakım hizmetlerinde gerekiyor. Kısa süreli yatması gereken kişiler hasta yatağı kiralama hizmetlerini tercih ediyorlar. Kiralama işlemlerinde uygulanan prosedür yatağın cinsi ve müşterinin firmaya uzaklığı gibi kriterlere göre değişiyor.

Hasta Yatağı Kiralama da Dikkat Edilecek Konular Nelerdir?

Hasta yatağını kiralamadan önce bir takım kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Kiralamayı yapan firmanın sektördeki yeri ve güvenilirliği iyi araştırılmalıdır.
  • Kiralayacağınız yatağın temizliği konusunda da çok titiz davranmalısınız. Sizin hastanızdan önce o yatakta yatan hastanın bulaşıcı bir hastalığı olması durumunda hastanızın sağlığı tehlikeye girebilir.
  • Ürünü kiralarken fiyatına da çok dikkat etmelisiniz. Zira aynı ürünü piyasada çok farklı fiyatlarla satan kişi ve kuruluşlar bulunmaktadır.
  • Kiralayacağınız yatağın evinize getirilmesi ve kurulumu konusuna da dikkat edin. Bu hizmetler çoğu firma tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
  • Size uygun bir hasta yatağı seçtiğinize emin olmalısınız. Bu anlamda bir çok firma temsilcisi size yardım edecektir.

Hastanız İçin En İyi Yatağı Temin Etmeniz İçin Destek Sağlıyoruz

Firmamız 20 yıla yakın bir süredir hasta yatağı kiralama ve satış konusunda hizmet vermektedir. Uzun ya da kısa süreli ihtiyaçlarınız firmamız tarafından değerlendirilerek sizin için en uygun hasta yatağı seçimi yapılmaktadır. Hastanızın konforu ve güvenliği için tüm detaylar düşünülerek size özel hasta yatakları imal ediyoruz.

Hasta karyolaları üzerinde yatan hastaların yatak basıncına maruz kalarak vücutlarında yara oluşumunu engelleyen havalı yatak çeşitleri de firmamız tarafından ithal edilmektedir. Siz veya bir yakınınızın hasta yatağı ihtiyacı olduğunda uygun fiyatlar ile bu hizmetleri size sağlamaktan gurur duyarız. Sağlıklı günler diliyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.