Hayallerimi süsleyen yeni canavar: Cyborg R.A.T. 9

Sizlere son bir kaç gündür uykularımı kaçıran Cyborg R.A.T. 9 isimli canavardan bahsetmek istiyorum dostlar. İlk görüşte aşka inanır mısınız? Daha önce de bir çok kez bahsettiğim üzere mouse arsızı bir insan evladı olarak ben inanıyorum. Hatta eğer mouselar kadın olsaydı ben Hugh Hefner olurdum o derece inanıyorum.

Şu anda kullanmakta olduğum Logitech G700‘üm ile yaklaşık 1 senedir düzeyli bir ilişkimiz var -ki bu benim aynı mouse ile geçirdiğim en uzun süre. Zaman zaman gelgitler, çalkantılar yaşıyor olsak da hala mauslarımın nirvanası olarak kalbimdeki yerini koruyor. Ne var ki maus aç gözlüsü gönül yerinde durmuyor. Geçenlerde sevgili mesai arkadaşım Bünyamin sayesinde tanıştığım Cyborg R.A.T. 9 ile dünyam tersine döndü, yemekten içmekten kesildim, çöllere düşüp Mecnun oldum.

Böyle bir alet olmaz sevgili dostlar, modifiye edilebilen maus olur mu? Adamlar yapmışlar. Bir sürü tak-çıkarlı aksamı, ağırlığı, boku püsürü var ve gözlerinin içine baktıkça “Beni aaal, beni aaal” diye sesleniyormuş gibi geliyor. Güzel memleketimizde çok az mağazada, ortalama 300 TL civarında satılıyor. Resmen insanlık suçu.

Madde bağımlılarının neler hissettiklerini anlamaya çok yakınım. Bu halde 3, bilemedin 4 gün daha dayanabilirim. O arada çok zengin biri çıkıp sevabına bana sponsor olursa ne ala, yoksa bankadan maus kredisi isteyen ilk insan olarak tarihe geçeceğim.

Benim olacaksın şerefsiz maus!

Fotoğraflar: Engadget

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

18 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir