Hayatım boyunca izlediğim en güzel konuşmalardan biri


Ohhhhhhh şöyle içimin yağları erisin. Konuş Ahmet Davutoğlu konuş, artık ayakları yere basan bir devlet olduğumuzu işitsin herkes, kimsenin önünde el pençe divan durmayacağımızı, dünyanın yanacağını bilsek ciğerimizi yakanların yüzüne tüküreceğimizi söylerken bunu sadece kendimize gaz vermek için yapmadığımızı anlasınlar.

Bugün Türkiye İsrail büyükelçisini kapı dışarı edip tüm askeri anlaşmaları durdurduğunu söyleyebiliyorsa ben tamamım arkadaş, bu saatten sonra ölsem de gam yemem gayri.

3. Dünya Savaşı çıkacak zemin hazırlanıyor diyor birileri, çıksın anasını satayım. Oyuna geliyoruz aman sessiz kalalım diyor ötekileri, sessiz kalanın geçmişine tüküreyim. Ne lan bu, herifler suçsuz günahsız insanlara zulmettikleri yetmiyormuş gibi bir de uluslararası sularda terör estirecekler, insanları katledecekler, hesap sormaya kalkınca da “biz kendimizi savunuyorduk onlar askerlerimize saldırdılar” diyecekler, yok ebesinin nikahı artık. Bir de mazlum rolü oynayıp akıl dışı açıklamalarla dünya insanlığını aptal yerine koymaya çalışmıyorlar mı yemin ediyorum kan beynime sıçrıyor.

Olsun ama devir değişiyor çok şükür, uzun süredir uyuyan dev nihayet uyanıyor ve anlaşılan o ki dünya arenasında söz sahibi olmaya hiç olmadığı kadar hevesli.

Bu soluduğunun hava olduğunu mu sanıyorsun?” diyordu Morpheus reis, hatırladıkça benim de sebepsiz yere “Bu saldıranın PKK olduğunu mu sanıyorsun?” diyesim geliyor.

Peki sen İsrail, işler hala eskisi gibi mi yürüyor sanıyorsun? Aha bak.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

20 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir