Hayatında ilk defa çamaşır makinesi gören bir ayı ne yapar?

Viral videolardan, daha doğrusu viral reklam videolarından nefret ederim ve bunu her fırsatta dile getiririm. İnsanlar tesadüf eseri yaşanmış komik bir anı izlediklerini zannederlerken esasen profesyonel bir kadro tarafından hazırlanmış tamamen sistemli bir kurguyu izlerler ve rızaları dışında reklama maruz bırakılırlar. Bir çoklarına göre normal olan bu durum bana son derece sinsice geliyor. Bu yüzdendir ki gerçek gibi görünen viral videolarla zihnime yerleşmeye çalışan firmaları, en azından sinsiliklerini yakalayabildiklerimi özellikle tercih etmemeye çalışıyorum.

Viral reklam dediğin bu örnekteki gibi olmalı. Hem güldürmeli hem eğlendirmeli hem de şu anda yaptığım gibi bilinçli olarak paylaşılmaya değer bulunmalı. Bu Samsung’un yeni çamaşır makinesi için hazırladığı eğlenceli bir reklam filmi ve ben de Youtube’daki diğer 16 milyon küsür kişi gibi beğenerek izledim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Hakan dedi ki:

  ula cok ii ya

 2. yakup dedi ki:

  Videoyu ilk açdım ayı geliyor böyle harbi harbi, dedim heralde makinayı parçalamaya çalışıcak işte makinanın sağlamlığından dem vuracaklar falan :D

 3. ruhkanseri dedi ki:

  ben o ayıda birşey olduğunu anlamıştım
  öyle ayı olmaz

 4. Halil İbrahim Bestil dedi ki:

  Bu gerçekten güzelmiş.

 5. Şenol Şengül dedi ki:

  Ayı postunu çıkartana kadar her şey normal’di,postunu çıkarttıktan sonra ehh s2m belanı ayı dedim :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir