Haydi Egonomik okurları Bostancı’da buluşuyoruz


Evet sevgili dostlar, 3 koca yıldır bir çoğunuzla birlikte oturuyor birlikte kalkıyoruz. Kimilerinizle buluşuyor, tanışıyor, şen oluyoruz. Şimdi diyorum ki bu olayı toplu bir etkinlik haline getirsek, İstanbul/Bostancı’da lunaparkın karşısındaki Waffle Planet isimli şirin cafede buluşsak ve çay eşliğinde beleş wafflelarımızı tüketirken sohbet edip kaynaşsak fena mı olur?

Sevgili dostum Ümit’le oturduk konuştuk ve Egonomik okuru olmanın beleş waffle ile ödüllendirilmesi gereken, ayrıcalıklı bir olay olduğuna karar verdik. Buna göre gelenlere “Kaç zamandır takip ediyon baham? Sitedeki Cüneyt Abi’nin özlü sözü nedir?” gibi sorular sorup çeşitli testlere tabi tutacağız haberiniz olsun, ona göre hazırlıklı olun.

Neden Bostancı, neden Waffle Planet?” diye soracak olursanız: Biz bu mekana Ümit’le birlikte sık sık gideriz, öyle büyük bir yer değil fakat gerçekten çok güzel waffle yapıyor, hem sıcak bir atmosferi var. Biraz da bunu paylaşmak istedik.

Eğer 25 Aralık 2011 Pazar günü saat 14:00 itibariyle yapacak daha iyi bir işiniz yoksa ve başka bir yere söz vermediyseniz sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Katılmayı düşünen arkadaşlar bu yazının altına gerçek e-posta adreslerini kullanarak yorum yapabilirlerse iyi olur, ona göre kendileriyle irtibat kuracağız (ayrıca dilerseniz adresine mail göndererek de iletişim kurabilirsiniz).

Sorular

1- Waffle’lar harbiden beleş mi?
Evet ilk waffle’lar harbiden beleş, ha çok sever de bir daha tüketmek isterseniz karışmayız. Ayrıca çaylar da beleş.

2- Ben Avrupa Yakasında oturuyorum, oraya nasıl ulaşabilirim?
Metrobüs isimli harikulade araç bildiğim kadarıyla Kadıköy’e kadar geliyor. Ordan bir dolmuşla Bostancı Lunapark’a kolayca ulaşabilirsiniz. Dolmuştan indiğinizde çaldırın biz sizi arar, gerekirse gelip alırız.

3- Ya bizi etkinlik diye çağırıp böbreklerimizi çalarsanız?
Sen gelme.

4- Sadece ter ter kokan erkekler mi gelecek? Ben mesela son derece alımlı, bir o kadar erkek arkadaşı olmayan bir leydi okurum. Çıksam gelsem asılan eden olur mu?
Sen özellikle gel, ben onların kafasını kırarım.

5- Ya bir sürü kişi gelirse, ya mekana sığmazsak?
Yok be 10-15 kişi gelse ne ala. Harbi olur mu dersin?

6- Dışarıdan yiyecek-içecek getirebilir miyiz?
Olur, kuru köfte, ne bileyim anne eliyle yapılmış patates kızartmasına hayır demeyiz.

7- Mekanda wayırlıs, Ayfonumu şarj edebileceğim priz, tabletimi yaslayabileceğim tutma şeysi var mı?
Senin profesyonel yardıma ihtiyacın var. Bir gün de internete girmeyiver mübarek. Gerçi bildiğim kadarıyla tutma şeysi hariç hepsi var.

Notlar

1- “Ben de gelecem hacı” deyip gelmeyenlerin, bizi orda sap gibi bırakanların izini sürüp, yaşadığı yeri bulup kapılarına mütemadiyen köpek kakası bırakacağız. Bu işi o kadar abartacağız ki tanık koruma programı gibi bir olaya başvurup izlerini kaybettirmek zorunda kalacaklar.

2- “Çok lüks bir yere gidiyorum” gibi beklentilere kapılmayın, dediğim gibi bizbize takılacağımız kendi halinde bir kafeye gidiyoruz.

3- “Waffle” kelimesini hem ecnebice olduğu hem de bize yabancı bir kültürü temsil ettiği için sevmiyorum fakat ister istemez bu yazıda bir kaç kere kullandım. Bunu yaparken üzerindeki taze meyvelerden, çikolata parçacıklarından ve leziz soslardan güç aldım.

4- İnşallah herkes için güzel bir gün olur.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

45 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir