Hayki’nin “Birkaç Milyar Soluk” albümünü hediye edecek 5 kişi arıyoruz

hayki-birkac-milyar-soluk-1

Bilgi: Katılım süresi dolmuştur. Kazananlar 14 Ocak Pazartesi günü duyurulacaktır. Tüm katılımcılarımıza bol şanslar, teşekkürler

Türkçe rap müziğin güçlü seslerinden Hayki‘nin uzun süredir beklenen yeni albümü “Birkaç Milyar Soluk” çıktı. Patron ve Fuat gibi bir çok ünlü ismin eşlik ettiği bu iddialı albüme ulaşabilmek için rap severler birbirleriyle yarışadursun, 5 şanslı Egonomik okuru müzik marketlerden bile önce sahip olacak.

Hepsi bu kadar da değil. Gıcır gıcır jelatinini açıp her santimetrekaresi rap kokan albümü yüksek bass ayarında dinlerken duvarlarınız boş kalmasın diye yanına bir de kuşe kağıda basılı poster ekledik. Oldu olacak çıkartması da eksik kalmasın deyip 3 parçalık şahane bir hediye paketi oluşturduk.

Kargo ücreti mi? Ağanın eli tutulmaz onu da biz ödeyeceğiz, yani bu kombolu rap bombasına kargo dahil hiçbir ücret ödemeden sahip olacaksınız.

Nasıl kazanacağım?

Çok basit, yapmanız gereken tek ama tek şey aşağıdaki metni Twitter veya Facebook sayfanızda paylaşmak. Daha sonra paylaşımınızın linkini bu yazının altına yorum olarak eklediğinizde yarışmaya katılmış sayılacaksınız.


Yarışmaya katılmak için her iki kanalda da paylaşım yapmak zorunda değilsiniz, herhangi birini tercih etmeniz katılım sağlamanız için yeterli ancak her iki platformda paylaşım yapmak size 2 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Ayrıca eğer bir blog sahibiyseniz bu yarışmanın linkini paylaştığınız bir yazı yayınlayarak (ve linkini buraya yapacağınız yorumda paylaşarak) 3. bir çekiliş hakkı elde edebilirsiniz (Önemli: Yeni ve özellikle yarışmalara katılmak üzere açılmış bloglar değerlendirilmeyecektir).

Yarışma 10 Ocak 2013 tarihinde sonlanacak ve talihliler Random.org sitesi üzerinden yapılacak çekilişle belirlenecek. Talihlilerin listesi sitede yayınlandıktan sonra kendilerine e-posta aracılığıyla haber vereceğiz. Bu açıdan yorum yaparken sürekli kontrol ettiğiniz geçerli bir e-posta adresi yazmanız çok önemli.

27 Aralık 2012 tarihi itibariyle yarışmamız başlamıştır, tüm rap severlere ve Hayki hayranlarına bol şanslar!

hayki-birkac-milyar-soluk-2

hayki-birkac-milyar-soluk-3

hayki-birkac-milyar-soluk-4

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

172 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir