Hayranının sahneye fırlattığı telefonu donuna sokan Justin Bieber

Sanat camiasındaki (“sanat” derken lafın gelişi) her türlü aşırılığı, marjinalliği bir şekilde anlarım da bu Justin Bieber hadisesine ciddi ciddi anlam veremiyorum arkadaş. Bu küçük ucube hangi akla hizmetle gençlik ikonu haline getirilebilir? Bunun peşinden gidip kendini paralayan çocukların anaları babaları yok mudur? Önce dünyayı globalleştirip sınırları ortadan kaldırdılar. Sonra çıplaklığı, sapkınlığı çağdaşlık gibi gösterip ahlaksızlığı yücelttiler şimdi de dünya tarihinde eşi görülmemiş küçük şeytanlar ile insanları çocukluktan itibaren bu ortama hazırlıyorlar. Büyük konuşmak gibi olmasın ama eğer bir gün çocuk sahibi olursam çocuğuma kesinlikle ne televizyon izletirim ne de internet kullandırırım. Ben çocuğumu bunun gibi daltaraklardan uzakta güzel bir ahlakla yetiştireyim de varsın bana çağ dışı, yobaz baba desinler.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

13 Yorum

 1. Sabah Kemal Cansu dedi ki:

  Hem bencil hemde dengesiz,

  Yeni sünnet olmuş çocuklar gibi orasını burasını tutuyor tövbe ya :D

 2. yemre dedi ki:

  …bunun gibi daltaraklardan… işte olay burada çözülüyor. daltarak işte.

 3. Metenin Babannesi Abla dedi ki:

  Dünya nereye gidiyor :/

 4. nurkan dedi ki:

  ben bunu 13-14 yaşında sanıyordum. 19 yaşında öğrenince tiskintim 19 kat arttı.

 5. kralizasyon dedi ki:

  Niye hep orasını tutuyor bu çocuk ya!?

 6. selin dedi ki:

  Sonumuz kötü :(

 7. Bilgehan dedi ki:

  Senin isminde birisine espiri de olsa yakışmamış bu benzetme. Ciddi manada rahatsız oldum. Caner, senden ricam ya arkadaşın isim kısmını değiştir. Yada yorumunu sil.

  • Caner Öncel dedi ki:

   Muhammet’in bir önceki yorumunu sildim arkadaşlar, kendisi de moralinin bozuk olduğu bir gün öyle bir yorum yazdığını belirtti. İnsanlık hali olur böle şeyler.

 8. selçuk etem dedi ki:

  arkadaslar selamlar herkese.nacızane bır kac fıkrımı ıletıyım.su an gunumuz dunyasında nesıllerı ve ınsanlıgı kolelestırmek gıbı bır amac vardır.bu amacı gerceklestırmek ıcın guc sahıblerı medyadan turızme sıyasetten magazıne sosyal ortamdan gercek ortama aklınıza gelecek her yerde bır mosyonerlık gudmektedır.su cocuga cıddı bır sekılde bakınız.sanattan bahsetmek mumkunmudur veya ornek model olabılmelımıdır.genclerı nesıllerı kole etmek zıhınlerıne gırmek yasam tarzlarını hayat felsefelerını ıdeolojılerını gelmıslerını gecmıslerını kontrol etmek ve bır modelde bırlestırmek ıcın kullanılan kuklalardır bu ve bunun gıbı aynı amaca hızmet eden ve dunya starı dıye lanse edılen yaratıklar.bunu gectım lady gaga nın tarzına kıyafetlerıne toplumlara lady gaga ıle absorbe edılmek ıstenen yasam tarzına bır bakınız.amac ınsanları saptırmak amac ınsanları kendı cızgılerınde kolelestırmek amac ınsanları her an kontrol altında tutabılmek.sublımınal mesaj teknıgını arastırmanızı onerırım.

 9. EyyuBi dedi ki:

  Şimdi bu veled in bir yerini tuttuğu anda enseye şaplatmayı kim istemez ki

 10. Nong Prader dedi ki:

  varoool caner abi sen adamın dibisin……bu velet ölürse kayıtlara mal kaybi diye geçmezlerse bende birşey bilmiyorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir