Hediye bulmak Hediyekare ile artık çok daha kolay!

Yeni açılan ve sektöre hızlı bir giriş yapan Hediyekare, hediye denildiğnde ilk akla gelecek alışveriş sitelerinden biri olmaya aday.

2014 sonunda yayın hayatına başlayan hediyekare.com, şimdiden sektörü şekillendirmeye başlamış. Site sade ve şık tasarımı kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlıyor. Hediyekarede gezinirken sıkılmıyorsunuz ve her an yeni birşeyler öğreniyorsunuz.

Sitede, kararsız kullanıcılar için her şey düşünülmüş. Özel günler için kategorize edilmiş ürünler arasında, uygun hediyeyi bulmak çok kolay.

Amaçlarına ve türlerine göre tüm hediyelerini kategorilendiren hediyekare, birkaç tıkla ihtiyacınıza uygun seçenekleri karşınıza çıkartıyor. Herhangi bir fikriniz olmadan girseniz bile, size farklı hediye fikirleri sunabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip.

hediyekare-ozel-gunler

Hediye karedeki her bir hediyenin tek tek özenle seçilerek satışa sunulması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını destekliyor. . Yine aynı doğrultuda verdikleri canlı destek hizmeti de aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan alışverişinizi yapmanıza olanak sağlıyor.

Hediyekarede her hediye icin özenle yazılar hazırlanıyor, bir hediye alacak iken hem o hediye hakkında bilgi edinebiliyor, hem yeni şeyler öğrenebiliyorsunuz.

hediyekare-2

Site, özellikle yaklaşan anneler günü için alışılmışın dışında hediye bulmaya çalışanların imdadına yetişiyor. Hediyekarede sadece anneler günü hediyeleri değil, doğum günü hediyeleri, sevgililer günü ve diger özel günler için hediyeler bulunuyor. Hediyede fark yaratma misyonuyla yola çıkan ekibin farkını, her türlü özel gün ve amaç için hediyeleri incelerken görebilirsiniz.

Hediyekarede alışveriş yaparken güvenlikle ilgili hiçbir problem yaşanmaması için her detayı özenle düşününen hediyekare ekibi, her sayfası SSL sertifikası ile güvenli hale getirilmiş sistem sayesinde müşteriye tam korumalı bir alışveriş imkanı sunuyor. Ödeme esnasında müşteri ile banka arasında direkt bağlantı sağlayarak, her türlü güvenlik açığının önüne geçiyor. Ayrıca yine internet üzerinden ödeme yapmak istemeyenler için de kapıda ödeme seçeneği mevcut.

Sözün özü, ‘güzel şeyler’ sloganıyla yayın hayatına geçen hediye kare, sevdikleriniz icin özenle seçilmis hediyeler sunuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir