Hediye Egolabs bardağı kazanan arkadaşlarımız belli oldu

Evet değerli arkadaşlar uzun süredir merakla beklediğiniz yarışmamızın sonuçları nihayet belli oldu. Beni “Hadi abi çekiliş ne zaman sonuçlanacak?” diye e-posta yağmuruna tutan tüm arkadaşlara teşekkür ederim zira bana kalsaydı bu iş daha çok uzardı.

Muhteşem Egolabs bardaklarını kazanan 3 şanslı arkadaşımızı her zamanki gibi yine Random.org üzerinden gerçekleştirdiğimiz çekiliş sonucunda belirledik, dolayısıyla teşekkürler Egonomik’e, “Allah cezanı verecek, o bardağı çok istiyordum lan ben” türü yakınmalar Random.org’a lütfen.

Kazanan arkadaşlarımızın kargo ücreti gibi can sıkıcı konulardan muaf biçimde hediyelerini teslim alabilmeleri için 10 gün içerisinde, yani 21 Haziran 2013 tarihine kadar Ad Soyad, Telefon ve Açık Adres bilgilerini İletişim Formu veya adresi üzerinden bana ulaştırmaları gerekiyor. Bu tarihe kadar iletişim kuramadığımız takdirde hediyeler sırasıyla yedek talihlilerimize devredilecek.

Böyle güzel bir organizasyonun gerçekleştirilmesine büyük katkı sağlayan Printix Baskı ve Kartuş Evi / Sizeozelbaski.com‘a tekrar teşekkür eder, kazanan arkadaşlarımıza hediyelerini güzel günlerde kullanmalarını dileriz. Kazanamayan arkadaşlarımız da üzülmesinler çünkü memleketin okurlarına en çok hediye dağıtan blogu olma ünvanını gururla elinde bulunduran Egonomik hayırlısıyla benzer etkinliklere devam edecek.

Kazananlar

Arda / @AylakArda
https://twitter.com/AylakArda/status/335038325880664064

Mert / @MertGuzey
https://twitter.com/MertGuzey/status/335115376931241987

Seyhan Yüksel / @trepcan

Yedekler

Emre Akyüz / @emreeakyuz

Buğra (MJoRaYuLuN) / @MJoRaYuLuN

Mücahit Kumser / @MucahitKumser
https://twitter.com/MucahitKumser/status/337284322790879232

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

33 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir