Her bedene uygun ferace modelleri Caddezar’da!

Tesettür giyimin olmazsa olmazı ferace artık her model ve renkte günümüz modasına uygun olarak kadınların beğenisine sunulmakta. Gece ya da gündüz, şık ya da rahat; kadınlar artık her türlü ferace modeline rahatlık ile ulaşıyor. Önemli olan modelin tarzınızı yansıtırken vücut tipinize de uyumlu olması.

Hangi vücut tipi için hangi ferace tercih edilmeli?

Ferace alırken önemli olan, vücut tipinizi tanıyarak modaya uygun model seçimini yapmaktır. Eğer omuzlarınız dar ve bedeninizin üst kısmı küçük, beliniz ince ve basen bölgeniz yuvarlak hatlı ise üst tarafı hareketli ve bele oturan fakat alt kısmı sade gelen bir model tercih etmelisiniz. Eğer beliniz biraz daha kalın ise üzülecek bir durum yok çünkü her tür model size rahatlıkla uyum sağlar. Yalnız iri desenler sizi olduğundan daha kilolu göstereceğinden bundan kaçınmalısınız. Eğer omuzlarınız baseninize göre geniş ve bacaklarınız ince ise omuzlarınızı baseninizle dengeleyecek bir model kullanmalısınız. Üst kısmı vatkasız ve etek kısmı genişleyerek gelen bir model en uygunu olur. Eğer bacaklarınız ve beliniz bedeninizin üst kısmına göre daha kalın ise uzun ve hafif geniş bir model ile daha iyi görünürsünüz. Geniş yakalar da bu vücut tipi için ideal durur. Ayrıca bir beden büyük ferace alıp daha sonra terzide vücudunuza uygun daraltmak da işe yarayan bir seçenek.

Boynunuz kalın, omuzlarınız ve basenleriniz geniş ise boyun kısmını daha açıkta bırakacak ve bele oturan bir model giymelisiniz. Yine boynunuz kalın fakat bu sefer omuzlarınız dar, bacaklarınız ince, kalçanız düz ve dolgun üst bölgeye sahipseniz bedenin üst kısmını daha ince gösteren bir modele ihtiyacınız var. Geniş yakalardan ve drapeli modellerden uzak durmalısınız. Ferace boyunu ise ayak bileklerine kadar değil diz altında tercih etmenizde fayda var. Ayrıca sade ya da küçük desenli modelleri giymek sizi daha zarif gösterir.

Dar kesim, bol kesim, desenli, sade, her mevsime ve her ortama uygun ferace modellerine artık kolaylıkla ulaşılabiliyor. Caddezar bunun için en iyi adreslerden biri. Günümüz modasını yakından takip ederken farklı tasarımlarıyla şıklığınızı bir üst seviyeye çıkaracak ferace modellerini geniş marka ve fiyat yelpazesi ile http://www.caddezar.com/ferace-modelleri adresinden bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir