Her sezonun modası pardösü modelleri Ala Tesettür’de

Pardösü herkesin bildiği üzere genellikle tesettürlü hanımların bedeni tamamen örtmesi ve hatları belli etmemesi sebebiyle tercih ettikleri bir dış giyim ürünüdür. Örtünmek amacıyla giyilen pardösülerin en önemli özelliği kullanımlarının son derece kolay olmasıdır. Klasik pardösüler uzun kollu ve önden düğmeli olup ayak bileklerine kadar uzanır. Sadece örtünenler değil, kapalı giyinmeyi tercih eden her hanım dış giyim seçiminde pardösüyü tercih edebilir.

Pardösü Altın Çağını Yaşıyor
Bu yıl klasik modellerin aksine birbirinden farklı ve yaratıcı detaylarla bezenmiş pardesü en şık tasarımlardan oluşuyor. Ünlü markaların koleksiyonlarında siyah, kahve, vizon gibi kalıplaşmış renklerin yerine daha çok açık ve canlı renklerin tercih edildiği görülüyor. Dört mevsim giyilebilir kumaşlarda, standart önden düğmelerin haricinde fermuarlar, kemer ve kuşaklar, omuz hizasından yere kadar inen fermuarlı eksantrik modeller sıra dışı bir görsellik sunuyor.

Pardösü Modellerinde Zarif Ayrıntılar
Yaka kesimlerinde bisiklet, hakim, gömlek, her çeşit yaka kullanılıyor fakat dantel, draje, fiyonk, bağcık gibi detaylarla zenginleştirilmiş. Her modelde farklı olmak üzere, kol manşetlerinde de değişik ebatta düğmeler, kemerler, bağcıklar ve işlemeler mevcut. Yarasa kollar ve verev kesimli modeller oldukça iddialı görünüyor. Stilistlerin özgün modellerini hayata geçirmeyi başardıkları bu yılın pardesü zarif ayrıntıları ile yıla damgasını vuruyor.

Semira, Tuğba, Nihan, Puane, Hijab United, Kayra ve daha bir çok ünlü tesettür markasının özgün onlarca modelini web sitesinde bir araya getiren Ala Tesettür‘ün pardösü koleksiyonlarını tüm ayrıntıları ile http://www.alatesettur.com/pardesu-modelleri-ve-fiyatlari adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ala Tesettür’de ayrıca; büyük beden giyim, abiye giysiler, deniz kıyafetleri, dış giyim, çanta ve aksesuar kategorilerinde de zengin çeşitli ürünler bulunuyor. Fırsatlar, indirim kampanyaları, ücretsiz kargo ve taksit olanakları, Ala Tesettür’de kaliteyi tercih eden hanımların ilgisini çekiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.