Hindistan’da yaşamak


Gerçi adamlar ne yapsın dünya nüfusunun nerdeyse yarısı Hintli, tren mi yetişir ray mı yetişir. Aslında belki de hükümetin böyle bir nüfus azaltma politikası vardır kim bilir… Bir de heriflerin hiç biri jeton atmamış gibi duruyor, zaten eğer öyle olsaydı herhalde demir yolları çoktan manyetik raylı, özel korumalı sisteme geçerdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Gokhan dedi ki:

  nüfusu azaltmak için hızlı tren kullanmaları lazım amaa böyle olmaz :)

 2. mehmet dedi ki:

  yazık yaaa :(

 3. bektas dedi ki:

  ilginç

 4. ahmettatar dedi ki:

  Bir ara Ankara da dolmuşa otobüse bu şekilde biniyorduk bizde Caner.. Sabah 8 de işte olman lazım, uyandın sabah 7 buçukta, hemen elbiseni geçirdin üstüne, durağa attın kendini.. Bir otobüs geldi ki tıklım tıklım napacaksın bir sonrakine binerim desen hadi çok gecikirse gelmesi hadi diyelimki vaktinde geldi ama o da tıklım tıklımsa ne yapacaksın..? Her gün aynı bahane ile işe geç kalınır mı..? Mecbur bineceksin tıklım tıklım üstüne camına tutunarak ta olsa bineceksin.. Başka çare yok.. Koordinasyon eksikliğinden kaynaklanıyor yani bu gibi görüntüler.. Mesela çok fazla yolcu almış olan otobüs şoförü hemen hareket amirine haber verse standart dışında bir otobüs daha servise çıkmış olsa bu gibi görüntülerle karşılaşmamış oluruz hepimiz.. Yahut bir tren arıza yapmışta sonrasında gelen trene o arıza yapan trendeki yolcularıda doldurmuş olabilirler bu durumdan kaynaklanıyor da olabilir ama her zaman böyle olduğunu zannetmiyorum.. Belki de sadece bir filmde kullanılmak üzere hazırlanan bir mizansen bu görüntü.. Bu da olası yani..

 5. brsn dedi ki:

  lutfen her gordugunuz sakalliyi dedeniz sanmayiniz zira fotograf pakistan ya da banglades e ait… hindistan degil uc yildir hindistan dayim hic boyle bi goruntu ile karsilasmadim…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir