Hoşgeldin İstanbul


Uzun zamandır Egonomik için İstanbul temalı yeni bir arayüz tasarlamayı düşünüyordum fakat işten güçten bir türlü fırsat bulamıyordum. İşin doğrusu uzunca bir süre daha bu olay düşüncede kalmaya devam edecek gibi. Hal vaziyet böyleyken kendime kısacık da olsa biraz vakit ayırıp işe ucundan el atmak istedim.

Aslında bu İstanbul silüetini web tasarım işlerimi yürüttüğüm Egoservis tasarımı için daha önceden hazırlamıştım (henüz yayında değil), buraya uygulamak için çok fazla efor sarfetmeme gerek kalmadı yani.

Sitenin tepesindeki koyu griliğe gözlerim baya bir alışmıştı o yüzden zeminde gradyan doku kullanıp kullanmamak konusunda kararsız kaldım, ne var ki canlı bir görünüm için gerekliydi. Bakalım zamanla hepimizin gözü alışır herhalde :) Ayrıca fark etmiş olabileceğiniz üzere site yayın hayatına başladığı günden beri büyük bir özveriyle hizmet veren flash logo, panik butonu ve onlara eşlik eden Ziya Paşa kasideleri emekliye ayrıldı. Onların eksikliğiyle oluşan boşluk için şimdilik farklı planlarım var.

Konsepti ilk olarak kimin ve ne kadar sürede araklayacağını merak ediyorum, araklayan arkadaşlar üşenmeyip haber verebilirlerse kendilerine son model birer İngiliz anahtarı hediye etmeyi düşünüyorum.

Sizler de bu yeni oyuncağımız hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim (ayrıca eğer sayfa bozuk görüntüleniyorsa Ctrl + F5 ile yenilemeyi deneyin).

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

46 Yorum

  1. Rıfat Ş. dedi ki:

    Merhaba Caner bey.

    Bu temayı satıyorsanız sizinle iletişime geçmek isterim.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.